Tajemniczy Klient w banku

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Praca zdalna - możliwość stałej współpracy.
Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia.

Badanie Tajemniczy klient dotyczy platform internetowych 4 banków. Jego celem jest wcielenie się w rolę nowego użytkownika/klienta banku, który przystępuje do weryfikacji systemu oraz jakości obsługi klienta na infolinii wg pytań zamieszczonych w ankiecie(badanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy). Istnieje również możliwość wykonania badania dla mniejszej ilości banków.

Podczas wykonywania badania respondent testuje m.in. proces zakładania 4 kont internetowych przeznaczonych do badania tajemniczego klienta (nie są to konta przeznaczone dla klienta banku). Są to specjalnie stworzone konta na oficjalnej stronie banku (ograniczone w swojej funkcjonalności), które otwierane są w pełni internetowo przez uczestnika badania. Konta otwierane są na własne dane, które przechowywane są przez bank zgodnie z ustawą o bankowości z 29 sierpnia 1997 r. oraz ustawą o RODO. Dostęp do kont ma tylko i wyłącznie uczestnik badania, ponieważ jest to jego indywidualne narzędzie pracy. Nie można na nich wykonywać żadnych operacji finansowych, mogą służyć jedynie do celów związanych z badaniem. Zgodnie z postanowieniami umowy są w pełni darmowe i nie są naliczane na nie żadne opłaty. System oraz konta testowane są pod kątem intuicyjności, komfortu użytkowania oraz funkcjonalności. Badaniu podlega również obsługa klienta banku pracująca na infolinii. Po wykonanym badaniu konta są usuwane. Badanie nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Jedyne co trzeba zainwestować to czas oraz zaangażowanie.

Zakres obowiązków:
1. Wypełnienie ankieta online -pytania otwarte/zamknięte.
2. Założenie 4 kont internetowych.
3. 2h średni czas poświęcany na wykonanie całego badania.


Kwalifikacje i umiejętności:
1. Nie wymagamy doświadczenia!
2. Obywatelstwo polskie
3. Własny komputer
4. Pełnoletność

Oferujemy:
1. Umowę o dzieło.
2. Podjęcie stałej współpracy - ok. 18 zleceń w miesiącu.
3. Elastyczny grafik - godziny pracy są dowolne.
4. Po 3 msc współpracy możliwość przejścia na umowę zlecenie.
5. Wynagrodzenie 240 zł za wykonanie 1 zlecenia trwającego ok. 2 godziny + możliwość poszerzenia zakresu badania do 480 zł.

Oferty pracy Badamy To

Podobne oferty pracy:

Respondent / Tajemniczy Klient - praca WARSZAWA

Poszukujemy osób na stanowisko Respondenta - Tajemniczego klienta w Warszawie. Opis stanowiska: Państwa obowiązkiem będzie wykonywanie ankiet, a także dodatkowo wykonywanie zleceń w terenie w różnych lokalizacjach. Ponadto branie udziału w sondażach

2023-02-02 18:57:39
Umowa o dzieło Rodzaj pracy: Dodatkowa
Birm Media
5 dni temu z lento.pl

Tajemniczy klient

Szanowni Państwo Dla naszego klienta,międzynarodowego koncernu z branży motoryzacyjnej,poszukujemy osoby do pracy w charakterze "tajemniczego klienta". Zadaniem pracownika będzie kontrola jakości wykonywanych usług w placówkach należących do..

2023-02-02 08:59:24
4000 - 12000 zł
Outsurce Bay
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Tajemniczy klient

Do Twoich obowiązków będzie należało: - weryfikowanie pracy zespołu ambasadorów, - raportowanie wizyt. Oczekujemy: - zaangażowania oraz pozytywnego nastawienia, - dyspozycyjności w czwartek, piątek i sobotę w godz. 19-23 (sam/a wybierasz dzień pracy)

2023-01-27 21:25:40
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
InterKadra Sp. z o. o
11 dni temu z infopraca.pl

Tajemniczy Klient w banku

Opis stanowiska Zdobądź doświadczenie i zostań profesjonalnym tajemniczym klientem! Testuj platformy internetowe banków i jakość obsługi klienta na infolinii. Praca jest w pełni zdalna, godziny elastyczne i w przypadku tego badania nie wymagamy od Ci

2023-01-27 15:20:04
240 - 560 zł Umowa o dzieło Rodzaj pracy: Tymczasowa
BadamyTO
11 dni temu z praca.pl

Tajemniczy klient

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372..

2023-01-27 12:01:34
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
InterKadra Sp. z o. o
11 dni temu z hrlink.pl

Tajemniczy klient - praca zdalna

Specjalizujemy się w realizacji badań jakościowych oraz badań tajemniczego klienta na platformach internetowych. Razem badamy oraz współtworzymy od 7 lat, jednak doświadczenie naszego zespołu w tej branży..

2023-01-24 09:02:15
Umowa o dzieło Rodzaj pracy: Dodatkowa
BadamyTO
14 dni temu z hrlink.pl

Badanie Tajemniczy Klient

Praca zdalna - możliwość stałej współpracy. Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią ogłoszenia. Badanie Tajemniczy klient dotyczy platform internetowych 4 banków. Jego celem jest wcielenie się w rolę nowego użytkownika/klienta banku, który przyst

2023-01-23 18:29:56
Umowa o dzieło Rodzaj pracy: Dodatkowa
BadamyTO
15 dni temu z lento.pl

Tajemniczy Klient - branża kurierska

Szanowni Państwo, Poszukujemy osób na stanowisko Tajemniczego Klienta do stałej współpracy chętnych do zbadania handlowców pracujących w firmach kurierskich. Informacje o badaniu: Należy wysłać zapytanie do firmy kurierskiej oraz przeprowadzić rozmow

2023-01-12 11:20:59
Umowa o dzieło Rodzaj pracy: Dodatkowa
DIVE POLSKA
26 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Tajemniczy Klient w banku
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości