Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Remote Technical Product Manager

RTB Housepokaż opis

Salary: 18.5k-28.5k (B2B) PLN / month. Requirements: Communication skills, Problem solving, analytical skills, Product management, Product vision. Tools: Agile, Kanban. Additionally: Training budget, Small teams, International projects, Team events

2021-05-09 10:25:04
7 dni temu z nofluffjobs.com

Senior Product Manager

Displatepokaż opis

Salary: 15.0k-20.0k (B2B) PLN / month. Requirements: Cooperation with stakeholders, Product management, Business Analysis, Market analytics, Feedback and data analytics. Tools: Confluence, Jira, Agile, Scrum. Additionally: Sport subscription, Trainin

2021-04-25 10:25:04
21 dni temu z nofluffjobs.com

Operator wózka widłowegoNowe

Certus Technologie Budowlane Sp z o.opokaż opis

Twój zakres obowiązków, transport produktów w ramach magazynu wyrobów gotowych, dostarczanie do linii produkcyjnej opakowań, codzienną konserwację przydzielonego sprzętu

2021-05-16 14:40:43
Dzisiaj z pracuj.pl

Ekspert ds. technologii fotowoltaicznejNowe

PGE Energia Odnawialna S.Apokaż opis

Twój zakres obowiązków, Bieżący przegląd dostępnych na rynku technologii w zakresie fotowoltaiki (PV) – rynek dostawców, producentów, Czynny udział w opracowaniu materiałów przetargowych po stronie technicznej i ekonomicznej oraz współuczestnictwo..

Pracownik produkcjiNowe

P.P.H. METPOLpokaż opis

Opis stanowiska pracy praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu realizacja powierzonych zadań produkcyjnych dbałość o jakość wykonywanych wyrobów

2021-05-16 08:45:13
Dzisiaj z praca.pl

Tokarz- szlifierzNowe

pokaż opis

Obróbka mechaniczna silnika, bloki, wały, głowice, cylindry. Szlify, regeneracja, dorabiane częsci, elementów.Firma kameralna, znana na rynku. Przyjazne warunki pracy

2021-05-16 07:00:10
Dzisiaj z gumtree.pl

Zatrudnię operatora koparkiNowe

pokaż opis

Firma INSTMAR zajmująca się wykonawstwem instalacji sanitarnych poszukuję pracownika na stanowisko operatora koparko-ładowarki do pracy przy budowie instalacji zewnętrznych. Wymagania:Doświadcze

Elektryk, ElektromonterNowe

pokaż opis

WitamPrzyjmę do pracy Elektryka, pomocnikom dziękuję, praca na halach magazynowych glównie z podnośników nożycowych, zakres pracy: montaż opraw Led, montaż koryt kablowych, rozkładanie insta

Operator biogazowni

Pgb serwis spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąpokaż opis

Zakres obowiązków:obsługa operatorska biogazowni,przyjmowanie i załadunek substratów do produkcji biogazu,obsługa i konserwacja sieci technologicznych,utrzymanie porządku na terenie biogazowni Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze

2021-05-15 18:40:14
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Amsterdam - Pakowacz - Ubrania znanych marek

OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.opokaż opis

Szukasz lekkiej i przyjemnej pracy w Holandii za dobre pieniądze? Sprawdź ofertę w magazynie z najnowszymi ubraniami bardzo znanej marki odzieżowej! Gdzie będziesz pracować? – Amsterdam, Holandia WARUNKI ZATRUDNIENIA? • Pracę z lekkim asortymentem (u

2021-05-15 16:00:21
Wczoraj z lento.pl