SZUKASZ OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH? ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
SZUKASZ OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH? ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ DO ANGEL CARE 24!
Firma Angel Care 24 świadczy usługi opiekuńcze na terenie całej Polski. Swoją siedzibę posiadamy w Lublinie a oddziały w Bydgoszczy i Olsztynie. Głównym celem naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu jest spełnienie oczekiwań klientów na najwyższym poziomie. Zatrudniamy nasze opiekunki i opiekun ów legalnie, a wszystkie formalności załatwiamy szybko i z jak najwyższą starannością. Posiadamy wykwalifikowany personel opiekuńczy z wieloletnim doświadczeniem. Nasze opiekunki i opiekunowie wykonują wszystkie powierzone im czynności z pełnym zaangażowaniem i z jak najwyższą dokładnością, tworząc przy tym miłą i przyjemną atmosferę.


Firma Angel Care 24 gwarantuje profesjonalne usługi opiekuńcze na terenie całej Polski, oferuje opiekę godzinową lub całodobową w zależności od potrzeb naszego klienta (wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, prowadzenie gospodarstwa domowego, wsparcie zarówno fizyczne jak i psychiczne osoby potrzebującej i wiele innych).
W chwili obecnej dwie opiekunki z wieloletnim doświadczeniem byłyby chętne do podjęcia pracy w charakterze opiekunki osób starszych na terenie Bydgoszczy. Jedna z nich jest pielęgniarką i podchodzi elastycznie do godzin oraz czasu pracy. Posiada prawo jazdy i może podjąć pracę zarówno w Bydgoszczy jak i okolicach. Druga opiekunka byłaby zainteresowana podjęciem pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 na terenie Bydgoszczy.


Jeżeli byliby Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z nami zapraszamy do kontaktu:
Tel: 733 - pokaż numer telefonu - 733-838-900 lub 500 - pokaż numer telefonu - 500 435 500
E- mail: daria.otlowska@angelcare24.plAplikuj na stanowisko:
SZUKASZ OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH? ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości