SZKLARZ - fabryka okien drewnianych, praca blisko granicy!

Miejsce pracy: Krosno
Region: Podkarpackie

Agencja pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za
granicą już od ponad 15 lat.

Jest jedną z na
jstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec

na rynku polskim.

Specjalizujemy się
także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie
Wrocławia

i Dolnego Śląska.

Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować
Państwu bezpieczne

i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Posiadamy Certyfikat
wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do
Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SZKLARZ

Produkcja okien
drewnianych

Miejsce pracy: Niemcy , Zwickau (blisko
polskiej granicy)

Oferujemy:

  • Pracę w niemieckiej firmie ze szwajcarskim
    kapitałem

  • Niemiecką umowę o pracę u bezpośredniego pracodawcy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, ewentualne nadgodziny
    płatne dodatkowo

  • Opłacane składki ubezpieczeniowe
    i emerytalne

  • Zapewnione narzędzia pracy

  • Zakwaterowanie zorganizowane przez
    pracodawcę - pokoje jednoosobowe w wynajmowanych mieszkaniach,
    DARMOWE (przez pierwsze 3 miesiące)

  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc
    konsultanta w sprawach organizacyjnych

  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w niemczech

  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku
    niemieckim

  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu
    zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat
    niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)

  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie
    ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także
    w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych
    członków rodziny.

  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym
    pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane
    w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na
    potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to
    ogłoszenie

  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa
    pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe mile widziane

  • Wiedza teoretyczna oraz praktyka
    z zakresu obróbki szkła

  • Umiejętność obsługi maszyn
    oraz elektronarzędzi

  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym
    stanowisku min. 3 lata

  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

  • Prawo jazdy, własny samochód - mile widziany

  • Gotowość do podjęcia pracy

  • Elastyczność

Obowiązki:

  • Prace związane ze szkleniem okien
    drewnianych

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego
    stanowiska

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV w języku polskim
oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

rekrutacja@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli
dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim:

Na potrzeby tylko
powyższej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na
przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja
Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010
Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Na potrzeby
długofalowego procesu rekrutacyjnego:

Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych
procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy
odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po
wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja pracy Koncepcja, Wrocław ul.
Podwale 62/2,

nr tel. 71 343 - pokaż numer telefonu - 71 3438073,

kom. 792 - pokaż numer telefonu - 792 785 242, kom. 790 - pokaż numer telefonu - 790 613 052, kom.
790 - pokaż numer telefonu - 790 592 719

(w przypadku niedostępności pozostałych
telefonów 791 - pokaż numer telefonu - 791080654)

E.Mail:  rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na
naszej stronie internetowej:
www.koncepcja.eu

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA