Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Elektryk / Elektromonter

WROSYSTEMpokaż opis

Wynagrodzenie: od 10000 Miejsce pracy: Niemcy, Węgry, Austria, Szwajcaria Twój zakres obowiązków: wykonywanie prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych (przemysłowych, mieszkaniowych, użytec

2021-09-23 17:16:01
3 dni temu z dryg.pl

Brygadzista

ELTEL NETWORKS ENERGETYKA S.Apokaż opis

Twoje wyzwaniaBrygadzista bierze udział w budowie i modernizacji stacji elektroenergetycznych SN, WN, NN.Zakres obowiązków· Nadzór nad montażem urządzeń i połączeń elektrycznych na stacjach

2021-09-21 17:16:02
5 dni temu z dryg.pl

Brygada Brukarzy

2021-09-18 17:16:02
8 dni temu z dryg.pl

Malarz

IT SHOT EUpokaż opis

Wynagrodzenie: od 10000 do 12000 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracęcały etatmożliwość pobierania zaliczekmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinwolne weekendyzakwaterow

2021-09-10 17:16:02
16 dni temu z dryg.pl

Brygadzista Budowlany

Agencja pracy GoWork.plpokaż opis

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicz

2021-09-25 10:59:31
Wczoraj z gowork.pl

Kierownik Budowy konstrukcyjno-budowlany Branża...

NES Global Talentpokaż opis

Twój zakres obowiązków Kierowanie budową farm fotowoltaicznych, Nadzorowanie pracy inżynierów na budowach, Nadzorowanie dostawców i prawykonawców, Nadzorowanie jakości i terminowości wykonania robót podwykonawców, Współpraca z przedstawicielami m.in

2021-09-24 11:12:01
2 dni temu z praca.pl

Kosztorysant budowlany

Firma Budowlana Arkada Mielec Sp. z o. opokaż opis

Zakres obowiązków:Sporządzanie kosztorysów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakWymagany staż pracy: lata: 2 Wynagrodzenie brutto: od 5 550 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonySposób aplikowania:bezpo

2021-09-22 18:40:17
4 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Elektryk budowlany, elektromonter, pomocnik elektryka...

IMS GMBHpokaż opis

Jestes elektrykiem z wyksztalcenia? Pomocnikiem elektryka z doswiadczeniem? Chetnie Ci w tym pomozemy! Nie czekaj, znajdz prace juz dzis ! Jestesmy niemiecka firma z siedziba w Gütersloh, Hamburgu i Berlinie, aktualnie poszukujemy pracownikow na stan

2021-09-16 17:44:26
10 dni temu z lento.pl

PRACOWNIK BUDOWLANY RZESZÓW

Budextpokaż opis

Firma budowlana zatrudni pracowników na stanowisko: majster budowy, murarz, cieśla/dekarz, operator traka taśmowego, robotnik ogólnobudowlany, pomocnik budowlany, zbrojarz, operator koparko-ładowarek. Mile widziane osoby pracowite, uczciwe, z doświad

2021-09-16 13:22:02

Budowlaniec

pokaż opis

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Praca fizyczna - Budownictwo - Ochrona poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją kari

2021-09-15 10:59:31
11 dni temu z gowork.pl

Pracownik budowlany: murarz, cieśla, zbrojarz

Ubiw sp. z o.opokaż opis

Zakres obowiązków:Praca przy stanach surowych budynków. Wykonywanie szalunków, zbrojenie, murowanie ścian i kominów. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: MUROWANIE W SYSTEMIE YTONG I SILKA, CIEŚLA - przygotowywan

2021-09-13 18:40:16
13 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Pracownik budowlany

2021-09-10 02:50:04
16 dni temu z gratka.pl