Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Inżynier DevOps

Onwelopokaż opis

Salary: 600-800 (B2B) PLN / day. Requirements: Python, Docker, Kubernetes, kafka, SAAS. Tools: Jira, Agile. Additionally: Sport subscription, Private healthcare, Small teams, International projects, Free coffee, In-house trainings, Modern office, Sta

2021-04-22 10:25:06
26 dni temu z nofluffjobs.com

Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw...

pokaż opis

Zakres obowiązków:Obsługa wtryskarki, obsługa wytłaczarki, kontrola jakości, pakowanie. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakInne wymagania: Brak wymagań Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLNRodzaj umowy:Umowa

2021-05-17 18:40:49
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Inżynier Automatyk PLC

Smart-HRpokaż opis

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Tworzenie oprogramowania sterowników PLC i paneli HMI firm Siemens, Allen-Bradley, Pro Face, Udział w projektowaniu architektury sterowania, oraz konfigurację i uruchamianie systemów stero

2021-05-17 16:47:48
Wczoraj z praca.pl

Inżynier Produkcji ds. wsparcia projektów industrialnych

Professional HRpokaż opis

W związku z nowym projektem dla naszego klienta z branży elektrycznej, poszukujemy kandydatów do stanowiska: Inżynier Produkcji ds. wsparcia projektów industrialnych. Miejsce pracy – Tychy Obowiązki: • Udział w projektach industrialnych, • Tworzenie

2021-05-17 11:58:13
Wczoraj z lento.pl

elektryk - zatrudnienie bezpośrednio u klienta

pokaż opis

Zadaniamontaż instalacji elektrycznychwykonywanie przegląd ów technicznych oraz napraw instalacjiterminowa i prawidłowa realizacja zadańoczekujemywykształcenia elektrycznego lub pokrewnegodoświadczenia w pracach elektrycznychgotowości do codziennych

2021-05-17 11:54:28
Wczoraj z jobs.pl

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń. Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się..

2021-05-17 10:55:48
Wczoraj z Nuzle

Stażysta ds. Lean Manufacturing z j włoskim [um...

Sistema Polandpokaż opis

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Stażysta ds. Lean Manufacturing [umowa o pracę] Miejsce pracy: Bieruń, Turyńska 135 Zakres obowiązków: •Wspieranie zespołów projektowych w celu poprawy..

2021-05-17 10:19:41

Elektryk

Randstad Polska Sp. z o. opokaż opis

Szukasz ciekawej pracy w Tychach? Zacznij pracę w firmie z branży elektrycznej! Posiadasz wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na takim stanowisku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Aplikuj już dzisiaj! Uprawnienia SEP nie są konieczne! Oferuj

2021-05-17 09:05:14

Elektromechanik

BIOAGRA-OIL S.Apokaż opis

ZAKRES ZADAŃ: Bieżąca obsługa zakładów w zakresie przeglądów, konserwacji i naprawy urządzeń. Rozwiązywanie bieżących problemów w zakresie usuwania awarii oraz planowanych postojów. Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań. Współpraca w grupie pracownik

2021-05-17 08:35:38