Podobne oferty pracy

Staż z urzędu pracy Zaopatrzeniowiec

Opis zadań:analiza cen i warunków dostaw Wymagania: Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośrednictwem urzęduMiejsce pracy: Biskupice, powiat: świdnic

2024-03-23 18:41:20
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Stażysta w Dziale Logistyki Dostawców

2024-03-23 08:23:01
6 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

ZAOPATRZENIOWIEC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: średnie ogólnokształcące - Języki: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEM

2024-03-23 07:31:15
Senger poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
6 dni temu z aplikuj.pl

Opis zadań:analizowanie cen Wymagania: Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośrednictwem urzęduMiejsce pracy: Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubels

2024-03-22 18:41:20
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Inżynier Jakości Dostawców

Twój zakres obowiązków, Ocena wyrobu dotycząca jego zgodności z wymaganiami Klienta oraz BorgWarner, Wizyty i audyty u dostawców, w celu nadzorowania wprowadzanych działań i weryfikacji akcji korekcyjnych, Praca w zespole APQP, aby osiągnąć..

2024-03-19 14:40:46
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Morse Systems
2,8
10 dni temu z pracuj.pl

Stażysta w Dziale Logistyki

Wymagania Status studenta, Znajomość j

2024-03-13 08:23:04
16 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

Opis stanowiska: Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż części oraz innych produktów Anali

2024-03-11 13:19:08
Umowa: Kontrakt B2B
OPOLTRANS SP. z o. o
18 dni temu z praca.pl

Kierowca - Zaopatrzeniowiec

Twój zakres obowiązków, Transport samochodów pomiędzy oddziałami firmy, Zakupem i odbiorem zamówień, Dbaniem o powierzone mienie, Wsparciem pozostałych procesów w magazynie..

2024-03-07 11:40:52
ABCAR OLDTIMERS ANNA BURDZIAKOWSKA
5,0
22 dni temu z pracuj.pl

Purchasing Specialist (Commodity Buyer)

Your responsibilities, Management of Direct commodity parts (to be allocated after onboard), Commodity strategy development and execution, Manage spend and sourcing – administration of RFQs to support strategies and benchmarking, Actively..

2024-03-07 09:40:40
Phinia Delphi Poland Sp. z o.o. Oddział...

Staż w dziale Logistyki

Wymagania Wykształcenie wyższe - preferowana logistyka/zarządzanie

2024-02-03 08:23:05
55 dni temu z biurokarier.prz.edu.pl