Podobne oferty pracy

Akustyk / Akustyczka

Twój zakres obowiązków, Przygotowanie modeli i przeprowadzanie symulacji w programie EASE, Przygotowanie modeli i przeprowadzanie symulacji w programie IMMI, Przygotowywanie dokumentacji projektowych, analiz i raportów z pomiarów akustycznych,..

2024-03-14 11:40:48
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SOUND SPACE sp. z o.o
14 dni temu z pracuj.pl

Akustyk

Zakres obowiązków:REALIZACJA DŹWIĘKU, OBSŁUGA TECHNICZNA WYDARZEŃ ORGANIZOWANYCH PRZEZ JEDNOSTKĘ (W TYM RÓWNIEŻ WYDARZEŃ PLENEROWYCH), REALIZACJA PRZEDSTAWIEŃ WYJAZDOWYCH, WSPÓŁPRACA Z INSTRUKTORAMI, SPECJLISTAMI I ARTYSTAMI W ZAKRESIE REALIZACJI DŹW

2024-03-05 18:41:22
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DOM KULTURY W RAWICZU
23 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Staż z urzędu pracy Pracownik muzeum

Opis zadań:zgodnie z programem stażu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWymagania pożądane: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Stypendium brutto: 1 790,3 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób z

2024-02-28 18:41:24
1790 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
29 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Traktorzysta

Zakres obowiązków:Praca na stanowisku traktorzysty. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. T Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLNSystem wynagradzania:Czasowo-premiowy ze staw. godzRodzaj umowy:Umowa

2024-01-04 18:40:53
DOMINA-ROL Sp z o.o
84 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie