Staż z urzędu pracy Asystent/ka do spraw organizacji szkoleń

Miejsce pracy: Skierniewice
Region: Łódzkie
Opis zadań:
BIEŻĄCA WSPÓŁPRACA ZE SPECJALISTAMI DS. SZKOLEŃ
Wymagania:
Wymagania konieczne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, znajomość programu MICROSOFT OFFICE
Stypendium brutto:
1 565 PLN
Rodzaj umowy:
Nie dotyczy
Opis oferty:
Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Miejsce pracy:
Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Adres:
Al. Niepodległości 7, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
Osoba do kontaktu:
Karolina Grotkowska
Numer telefonu:
468336xxx pokaż cały » w. 201
Wymagane dokumenty:
CV+SKIEROWANIE Z PUP
Data rozpoczęcia pracy:
01.07.2022
Data ważności ogłoszenia:
30.11.2022
Dodane przez:
Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
Identyfikator oferty:
StPr/22/0572
Ogłoszenie pochodzi z Centralna baza ofert pracy

Podobne oferty pracy:

Asystent / Asystentka ds. administracji / spedycji

Zadania na stanowisku: - Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zagranicznymi; - Przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu; - Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów; - Wsparcie administracyjne pozostałych działów firmy; - Wsparci

2022-06-29 21:25:54
Professional Thermo Logistics Sp. z o. o
Wczoraj z infopraca.pl

Asystent kucharza kuchni orientalnej

Zakres obowiązków:doraźna pomoc kucharzom w przygotowywaniu potraw kuchni orientalnej, bengalskiej; obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); zabezpieczenie przed zepsuciem surowców; wykonywanie drobnych czynności na terenie restaura

2022-06-28 18:41:54
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Asystentka kreatywna w sklepie online

Twój zakres obowiązków, Selekcjonowanie zdjęć do katalogu online, Rejestracja zdjęć i produktów w systemie, Retuszowanie zdjęć wg. wyznaczonych standardów, Pomoc przy sesjach zdjęciowych, Tworzenie krótkich opisów produktowych na stronę www,..

2022-06-01 16:40:52
ANDŻELA KAMILA PRZERWA
29 dni temu z pracuj.pl

Staż z urzędu pracy Asystent biurowy

Opis zadań:Archiwizacja dokumentów - papierowa i elektroniczna, praca z dokumentami handlowymi - zamówienia, WZ, PZ, wprowadzanie zamówień, awizacje zamówień w systemach elektronicznych , wystawianie zleceń transportowych, kontrola dokumentów z dosta

2022-05-30 18:41:40
31 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Staż z urzędu pracy Asystentka administracyjna...

Opis zadań:Sporządzanie cotygodniowego zestawienia ofert działu sprzedaży, przygotowywanie dokumentacji maszyn oraz wniosków w UDT, korespondencja meilowa z klientami o zbliżajcych się terminach serwisów, kontakt z klientem oraz informacja o ofercie

2022-05-30 18:41:39

Asystent/ka zarządu

2022-05-25 12:50:03
36 dni temu z gratka.pl

Asystent/ka ds. Obsługi Pacjenta

Agencja Pracy Tymczasowej Vakansa sp. z o.o. na zlecenie klienta - renomowanej firmy z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce, poszukuje do pracy osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zainteresowanych zatrudnieniem na zasadzie Tele

2022-05-24 12:09:37
Vakansa sp. z o.o
37 dni temu z lento.pl

Asystent ds. Obsługi Klienta

Business Protection Solutions jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym. Firma działa na rynku ubezpieczeń od 2019 roku. Naszym podstawowym celem działania jest zapewnienie klientom optymalnej ochrony ubezpieczeniowej dopasowanej do ich działaln

2022-05-16 14:30:27
BPS Paweł Pankowski
45 dni temu z lento.pl

Oferta pracy na asystenta Żyrardów

Oferta pracy na asystenta Żyrardów Fundacja Idylla poszukuje asystentów osobistych dla osób powyżej 60 roku życia na terenie miasta Żyrardów. Umowa: Umowa zlecenie Stawka: 40 zł brutto za godzinę ( stawka netto zależna od statusu kandydata / kandydat

2022-05-06 11:50:14
Fundacja Idylla
55 dni temu z lento.pl

ASYSTENT KLIENTA Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM (UMOWA...

Bankowość detaliczna

2022-04-19 08:20:01
PKO Bank Polski
72 dni temu z PKOBP.pl

2022-04-05 10:50:04
86 dni temu z gratka.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA