Staż z urzędu pracy Asystent do spraw księgowości

Opis oferty:
Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Miejsce pracy:
Ciepielów, powiat: lipski, woj: mazowieckie
Adres:
Rynek 29, 27-300 Lipsko, powiat: lipski, woj: mazowieckie
Osoba do kontaktu:
Cezary Chmielewski
Numer telefonu:
483323xxx pokaż cały »
Wymagane dokumenty:
skierowanie
Data rozpoczęcia pracy:
01.07.2022
Data ważności ogłoszenia:
07.07.2022
Dodane przez:
Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Identyfikator oferty:
StPr/22/0464
Ogłoszenie pochodzi z Centralna baza ofert pracy

Podobne oferty pracy:

PRACA ZDALNA - Asystent w korporacji z j. niemieckim Nowe

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.Obowiązki:..

2022-06-25 09:03:52
L.M. Group Poland Sp. z o.o
Dzisiaj z hrlink.pl

Staż z urzędu pracy Asystent kosmetyczki/staż

Opis zadań:Obsługa salonu oraz jego dezynfekcja i utrzymanie jego czystości, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, obsługa autoklawu, pomoc przy zabiegach kosmetycznych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweJęzyk: angielski, w

2022-06-24 18:41:45
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Opis zadań:zgodnie z programem stażu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczneWymagania pożądane: Zawód: Asystent do spraw księgowościInne wymagania: wykształcenie min. średnie ekonomiczne, jedna zmiana 8-16, staż pr

2022-06-23 18:41:41
2 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Zakres obowiązków:- Towarzyszenie osobom niepełnosprawnym w codziennym życiu- Asystowanie w czynnościach codziennych - Wsparcie pacjenta w transporcie do instytucji, etc.- Opieka nad osobą leżącą (higiena i pielęgnacja) Wymagania:Wymagania konieczne:

2022-06-21 18:41:55
Serwis Temp Sp. z o.o
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

ASYSTENTKA, Zatrudnię asystentkę - zakres prac:...

ASYSTENTKA, Zatrudnię asystentkę - zakres prac: prace administracyjno biurowe oraz pomoc przy działalności handlowej, wymagane wykształcenie..

2022-06-21 09:45:02
4 dni temu z anonse.com

PRACA ZDALNA - Asystent w korporacji z j. niemieckim

2022-06-18 18:03:56
7 dni temu z hrlink.pl

2022-06-18 15:02:58