Staż - Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Chorzów
Region: Śląskie
Jako firma CadMax umożliwimy odbycie Staż u z Unii Europejskiej lub z innych źródeł na stanowisku "Przedstawiciel handlowy" umożliwiający zdobycie doświadczenia, kluczowych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku Przedstawiciela handlowego tj. umiejętności sprzedaży, skutecznego marketingu, kontaktu z klientem, aktywnego poszukiwania zleceń.

Wymagania :
- mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym bądź sprzedażowym, Call Center
- umiejętność aktywnej sprzedaży
- umiejętność pracy pod presją czasu
- motywacja do aktywnej pracy
- komunikatywność
- mile widziana znajomość języku obcego
- znajomość pakietu Ms Office
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- kultura osobista

Zadania:
- aktywna sprzedaż usług firmy CadMax
- prowadzenie skutecznego marketingu sprzedażowego
- kontakt z klientem (pośredni oraz bezpośredni)
- aktywne poszukiwania zleceń na potrzeby outsourcingu oraz zleceń dla biuro inżynieryjnego przez kontakt telefoniczny na terenie całego kraju
- przyjmowanie zamówień oraz ich realizacja
- fakturowanie zamówień oraz zleceń
- inne dodatkowe biurowe czynności
- okazjonalna praca w terenie ( wizyta u klienta bądź wysłanie poczty)

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniem spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.Chętne osoby, które chciałyby odbyć staż z Unii Europejskiej lub z innych źródeł w nanszej firmie zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur. Rozważymy każde CV, zapraszamy do aplikowania.Wyślij swoje CV już dziś! Dołącz do naszego zespołu :-) Bądź jednym z nas !Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się z naszą firma CadMax na stronie poniżej:


http://cadmax.pl/
FB: https://www.facebook.com/CadMax-168 - pokaż numer telefonu - 168078774 125880/Prosimy o zawarcia w CV zgodą na przetwarzanie danych osobowych, która jest niezbędna do udziału w procesie rekrutacji:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). "

Dodatkowa klauzula CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Oferty pracy CadMax

5 dni temu z Nuzle
Poszukujemy rekrutera
5 dni temu z lento.pl
Technolog (Process Engineer)
5 dni temu z lento.pl
Ślusarz (Monter konstrukcji stalowych)
5 dni temu z lento.pl
SpawaczMAG135 - B2B 40zł(Czarna stal) Aluminium...
5 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Staż - Przedstawiciel handlowy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości