Starszy inżynier danych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
W imieniu naszego klienta, firmy budującej platformę, która umożliwia użytkownikom szybkie dostarczanie funkcji klientom, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Starszy inżynier danych.

Poszukujemy doświadczonego inżyniera danych, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu. Zatrudnienie będzie odpowiedzialne za rozbudowę i optymalizację naszej architektury danych i potoku danych, a także optymalizację przepływu danych. Idealnym kandydatem jest doświadczony twórca potoku danych i administrator danych, który lubi optymalizować systemy danych i budować je od podstaw. Właściwy kandydat będzie podekscytowany perspektywą optymalizacji, a nawet przeprojektowania architektury danych naszej firmy, aby wspierać naszą następną generację produktów i inicjatyw związanych z danymi.
Role i obowiązki

Twórz i utrzymuj optymalną architekturę potoku danych
Twórz i utrzymuj wydarzenia/architekturę opartą na streamingu/projekt
Identyfikuj, projektuj i wdrażaj ulepszenia procesów wewnętrznych: automatyzacja procesów ręcznych, optymalizacja dostarczania danych, przeprojektowanie infrastruktury w celu zwiększenia skalowalności itp.
Zbuduj infrastrukturę wymaganą do optymalnej ekstrakcji, transformacji i ładowania danych z szerokiej gamy źródeł danych, korzystając z technologii „big data” SQL i AWS.
Twórz narzędzia danych dla członków zespołów analityków i naukowców zajmujących się danymi, które pomogą im zbudować i zoptymalizować nasz produkt do pozycji lidera innowacyjnej branży.
Współpracuj z analitykami danych, aby dążyć do większej funkcjonalności naszych systemów danych.

Oczekujemy:

Doświadczenie z narzędziami Big Data: HDFS/S3, Spark/Flink, Hive, Hbase, Kafka/kinesis itp.
Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych SQL (MySQL/Postgres) i NoSQL (Cassandra, MongoDB, DynamoDB, HBase)
Doświadczenie ze sklepami typu klucz/wartość, takimi jak Redis i wyszukiwarkami, takimi jak Elasticsearch.
Doświadczenie z potokiem danych i narzędziami do zarządzania przepływem pracy, takimi jak Airflow itp.
Doświadczenie z dowolną chmurą publiczną, taką jak usługi AWS
Doświadczenie z systemami przetwarzania strumieniowego: Spark-Streaming/Flink itp.
Doświadczenie z językami skryptowymi zorientowanymi obiektowo/funkcjami obiektowymi: Java, Scala, Pyspark itp.

Praca odbywa się w charakterze zdalnym i stacjonarnym.Zapraszamy do wysyłanie CV tylko i wyłącznie w języku angielskim.

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl

Podobne oferty pracy:

Inżynier Systemowy

Ambitne projekty budowy, integracji i utrzymania zaawansowanych rozwiązań dla IT i Automatyki wymagają świetnych specjalistów. Nasz Partner, firma dostarczająca innowacyjne produkty i usługi Klientom z tych sektorów, powiększa swój zespół! Jeżeli pon

2022-05-11 13:28:23
Human4Human Recruitment 
 1 ocena
6 dni temu z lento.pl

Inżynier testów systemów wbudowanych

W ramach naszych projektów dla producentów i klientów będących dostawcami sprzętu w automotive, będziesz zobowiązany do: Przeprowadzania testów jednostkowych opracowywanych modułów oprogramowania za pomocą „Embedded Tester (BTC)” (lub innego narzędzi

2022-05-09 08:49:28
ASTEK Polska
8 dni temu z praca.pl

Inżynier kontroli jakości oprogramowania - Tester

Dla jednego z naszych klientów, producenta oprogramowania poszukujemy: • Inżyniera kontroli jakości oprogramowania - Testera Miejsce pracy: praca w jednym z biur - Rzeszów / Kraków / Gdańsk / Warszawa / Tarnów / Nowy Sącz - praca hybrydowa (60%..

2022-05-08 08:15:07
GRH
9 dni temu z Nuzle

Inżynier oprogramowania – zarządzanie...

Twój zakres obowiązków, Tworzenie oprogramowania, integracja i testy dla segmentu naziemnego oraz systemów monitoringu przestrzeni kosmicznej, Uczestnictwo w tworzeniu architektury systemów ze wsparciem zespołu z Polski i Hiszpanii

2022-05-07 12:40:38
GMV INNOVATING SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
10 dni temu z pracuj.pl

Inżynier Systemowy

Twój zakres obowiązków, Czynny udział w tworzeniu i realizacji projektów wdrożeniowych obejmujących instalację i konfigurację sprzętów infrastruktury IT oraz aplikacji., Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych oferowanych..

2022-05-04 11:40:38
ADT Group
13 dni temu z pracuj.pl

(Młodszy) Inżynier Systemowy - Wirtualizacja

Twój zakres obowiązków, wdrożenia oraz utrzymanie rozwiązań firmy Openstack dla klientów,, diagnozowanie ewentualnych problemów i awarii oraz ich rozwiązywanie,, dbanie o aktualizację, optymalizację i rekonfigurację wdrożonych rozwiązań,,..

2022-05-03 14:40:25
Comtegra S.A
14 dni temu z pracuj.pl

Starszy Inżynier Oprogramowania

Twój zakres obowiązków, wytwarzanie wydajnego, skalowalnego, udokumentowanego oraz stabilnego oprogramowania,, implementacja i utrzymanie prototypowych rozwiązań software'owych,, zapewnienie zgodności wdrożenia aplikacji z ustalonymi standardami

2022-05-02 13:40:27
NASK
15 dni temu z pracuj.pl

Inżynier Systemowy

Twój zakres obowiązków, Prowadzenie wdrożeń i wsparcie techniczne klientów w zakresie technologii firm światowych potentatów IT np. Microsoft, VMware, Crowdstrike, SentinelOne, czy Zscaler. , Ustawiczne kształcenie technologiczne w wybranych..

2022-05-01 18:40:19
Greeneris Sp. z o.o
16 dni temu z pracuj.pl
Aplikuj na stanowisko:
Starszy inżynier danych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości