stała praca Produkcja plastik

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Zakres obowiązków:
Proste prace produkcyjne
Wymagania:
wykształcenie minimum zawodowe,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
samodzielność w realizacji powierzonych zadań
pracowitość i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
umowa o pracę
stałą współpracę

Podobne oferty pracy:

Technolog ds. kapsułek miękkich

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Wdrożenie nowej linii produkującej kapsułki miękkie, - Opracowywanie formulacji i technologii produkcji suplementów diety w postaci kapsułek żelatynowych miękkich, z uwzględnieniem aktua

2022-07-01 21:25:37
Smart-HR
Wczoraj z infopraca.pl

Staż z urzędu pracy Szwaczka maszynowa

Opis zadań:wg programu stażugodziny odbywania stażu: 08:00-16:00Staż organizowany jest w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Lublin (VI)" lub Funduszu Pracy Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lu

2022-07-01 18:41:29
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Opis zadań:zgodnie z programem stażu Wymagania: Stypendium brutto: 1 489 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośrednictwem urzęduProfil działalności pracodawcy:Produkcja gotowy

2022-07-01 18:41:28
Wczoraj z Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Aparatowy urządzeń rozlewniczych

Zakres obowiązków:-obsługa urządzeń rozlewniczych, nadzorowanie linii produkcyjnej-kontrola jakości produktu pod kątem prawidłowego napełniania i zamykania-kontrola czystości płynu i butelek-monitorowanie poprawności i naklejania etykiet-dbałość o cz

SGP APT Sp. z o.o

Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków, wykonywanie ręcznych prac introligatorskich, pomoc w innych pracach introligatorskich

2022-07-01 18:40:19
Drukarnia Akapit sp. z o. o
Wczoraj z pracuj.pl

Operator suwnic pomostowych Belgia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372..

2022-07-01 18:03:08
InterKadra Sp. z o. o
Wczoraj z hrlink.pl

Operator Linii Produkcyjnej

Twój zakres obowiązków Obsługa maszyn produkcyjnych. Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej. Bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu. Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz czystość maszyn

2022-07-01 17:11:25
Herbapol Lublin S.A
Wczoraj z praca.pl

Spawacz zbrojeń Belgia

2022-07-01 15:02:19
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA