Stacjonarna praca w dziele handlowym z j.angielskim

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Firma produkcyjno - handlowa zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności zainteresowane pracą na stanowisku handlowca z językiem angielskim. Praca stacjonarna, w biurze firmy, nie ma konieczności wyjazdów służbowych.

Zachęcamy do aplikowania osoby, które chcą zacząć karierę w tej branży i zdobyć odpowiednie doświadczenie.

Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania
Zakres obowiązków:
- kontakt z dotychczasowymi klientami firmy
- pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
- opieka nad klientem w trakcie realizacji zamówienia, kontrola przebiegu realizacji zamówienia

Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- obsługa MS Office
- komunikatywność
- samodzielność i zaangażowanie
- aktualne Orzeczenie o niepełnosprawności
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość drugiego języka obcego

Oferujemy:
- praca na cały etat w oparciu o umowę o pracę
- godziny pracy 8.30 - 16.30
- miła atmosfera pracy w młodym zespole
- atrakcyjne premie do wynagrodzenia
- możliwość rozwoju i zdobywania nowych kompetencji
- praca w biurze firmy, bez konieczności wyjazdów

Oferty pracy Ekosynergiczni

4 godziny temu z Nuzle
PRACA STACJONARNA W DZIALE HANDLOWYM z j. angielskim
tydzień temu z lento.pl
STACJONARNY HANDLOWIEC z j. hiszpańskim
PRACA W DZIALE HANDLOWYM Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA