STABILNA praca od zaraz!

Miejsce pracy: Siedlce
Region: Mazowieckie
Chcesz pracować na produkcji kosmetyków największych światowych marek, w prężnie rozwijającej się firmie? Szukasz pracy od poniedziałku do piątku lub pracy dodatkowej? Mamy dla Ciebie ofertę!

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat (lub możliwość indywidualnego dostosowania grafiku)
• pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy !!)
• średnie wynagrodzenie ok. 2100 - 2300 zł mies. na rękę
• transporty na trasach z Puław, Dęblina, Ryk i Siedlec
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek
• pracę z nowoczesnymi technologiami

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków
• praca przy linii produkcyjnej
• możliwość obsługi maszyn

Oczekujemy:
• motywacji i chęci do pracy

Stanowiska pracy:
- operator linii pakowania
- operator techniczny linii (porter)
- lider linii pakowania
- lider techniczny linii
- kontroler jakości

Jesteś zainteresowany/a – prześlij do nas swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu- https://www.randstad.pl/znajdz-prace/pakowacz-ka-pelny-etat-transport-od-pon-do-pt_garwolin_59985/
Lub wyślij wiadomość o treści "PRACA" na 882 - pokaż numer telefonu - 882 436 317 lub 882 - pokaż numer telefonu - 882 436 318 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Oferty pracy Randstad

praca na produkcji--> kobiety i mężczyźni-->od...
wczoraj z lento.pl
Praca na Produkcji! Od ZARAZ!
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA