Sprzedawca na stacji paliw Boczów - praca od zaraz!

Miejsce pracy: Rzepin
Region: Lubuskie
Firma z branży paliwowej o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni na stanowisko:
SPRZEDAWCA NA stacji paliw
Zakres obowiązków:
- przyjmowanie i wydawanie należności za zakupione paliwo,
- nadzór nad punktami tankowania paliw płynnych,
- obsługa klientów – tankowanie pojazdów,
- uzupełnianie i porządkowanie towarów wyłożonych wewnątrz sklepu,
- utrzymywanie czystości na terenie stacji paliw .
Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole,
- wysoka kultura osobista,
- obsługa komputera (WORD, Excel),
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat,
- pakiet medyczny
- miejsce pracy: Boczów

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Ochman

Kierowca kat. C+E
2 miesiące temu z lento.pl
Sprzedawca na stacji paliw
3 miesiące temu z lento.pl
Sprzedawca / peronowy na stacji paliw