Sprzedawca na mięsnym BYDGOSZCZ FORDON

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: Kujawsko-pomorskie
Polomarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś Polomarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 6.500 osobom.  


SPRZEDAWCA PRODUKTÓW ŚWIEŻYCH
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Fordon ul. Twardzickiego


Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia:

• stabilne zatrudnienie- umowę o pracę bez okresu próbnego !

• atrakcyjne wynagrodzenie, plus premia miesięczna,

• pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

• zniżkowe karty pracownicze,

• bony na święta dla Pracowników,

• wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty),

• jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

• pakiety szkoleń wewnętrznych,

• pracę z ludźmi z pasją i świetną atmosferą.
Chcemy byś był odpowiedzialny za:

• obsługę klienta przy ladzie z produktami świeżymi (tzw. dział tradycja),

• obsługę maszyn do krojenia mięsa,

• obsługę pieca i wypiek pieczywa,

• dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,

• czystość na sali sprzedaży,
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

• jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym,

• posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jesteś gotowy ją wykonać,

• posiadasz wykształcenia minimum zawodowe,

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.


DOŁĄCZ DO NAS !


INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO), niniejszym informujemy, że:
1. Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest H 500 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością G 560 S.K.A, z siedzibą w Świeciu (Świecie, 86 - 105, ul. Żwirki i Wigury 2a).
2. Z ADO może się Pani / Pan skontaktować poprzez adres email: kadry500@Polomarket .pl telefonicznie pod numerem Infolinii +48 801 - pokaż numer telefonu - +48 801 162 160 lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
3. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych należy się kontaktować poprzez adres email kadry500@Polomarket .pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
4. Dane zbierane są dla potrzeb rozstrzygnięcia danej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody - także dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO lub dla potrzeb innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci Polomarket . Podanie danych zawartych w formularzu rekrutacyjnym jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego
5. Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych osobowych dla potrzeb rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji oraz dla potrzeb wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach ADO lub innych rekrutacjach prowadzonych przez podmioty należące do Sieci Polomarket jest Pani / Pana zgoda, o ile - w przypadku przyszłych rekrutacji lub innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci Polomarket , taka zgoda została przez Panią / Pana udzielona.
6. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana odrębnej zgody na uwzględnienie niniejszego zgłoszenia dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO lub innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci Polomarket – nie dłużej niż prze okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.
7. Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom świadczącym dla ADO usługi związane z przeprowadzaniem postępowań rekrutacyjnych i usługi informatyczne, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez podmioty należące do Sieci Polomarket - tym podmiotom. Ww. przekazanie będzie się odbywało zgodnie z prawem - wyłącznie na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych lub na podstawie innego instrumentu prawnego, który podlega prawu Unii Europejskiej i prawu Rzeczypospolitej Polskiej.
8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych.
9. Przysługuje Pani / Panu prawo cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji i dla potrzeb przyszłych rekrutacji lud dla potrzeb innych rekrutacji prowadzonych przez podmioty należące do Sieci Polomarket , o ile taka zgoda została przez Panią / Pana udzielona. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem.
10. Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, w przypadku gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza unijne i polskie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
11. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że ADO będzie mógł je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania od Pani/Pana dodatkowej, dobrowolnej, pisemnej zgody.
12. ADO zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy polomarket

Aplikuj na stanowisko:
Sprzedawca na mięsnym BYDGOSZCZ FORDON
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości