Sprzedawca / Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
Jesteśmy firmą z tradycjami i ponad 25-letnim doświadczeniem. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w branży elektronicznych systemów zabezpieczeń, między innymi: systemy alarmowe, monitoring, SSP, KD, inteligentny dom.

Dołącz do naszego zespołu i aplikuj na stanowisko:

Sprzedawca / Doradca Techniczno — Handlowy

Jako Doradca Klienta w naszym sklepie będziesz odpowiedzialny/a za profesjonalną obsługę naszych Klientów. Do Twoich obowiązków będzie również należało demonstrowanie naszych produktów, odpowiedni dobór oraz konfiguracja systemów. Poza obsługą Klienta praca na stanowisku polega na obsłudze finansowej transakcji oraz przygotowywaniu ofert i kosztorysów.

Poszukujemy osób:
- z wykształceniem minimum średnim,
- otwartych, komunikatywnych i samodzielnych w działaniu,

Mile widziane doświadczenie w branży na podobnym stanowisku, przy sprzedaży i obsłudze w e-commerce, a także w B2B.

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie z tradycjami, o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
- perspektywę rozwoju i uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach,
- adekwatne wynagrodzenie i gwarancję wzrostu zarobków.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych or ochronie danych).

Prosimy o przesłanie dokumentów we wiadomości lub dostarczenie ich osobiście w siedzibie firmy znajdującej się w Częstochowie przy al. Armii Krajowej 1/3. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie firmy:
Fonex K.T.M. Borowscy Sp. J.
ul. Wręczycka 13/15
42-202 Częstochowa

_

Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez firmę Fonex K.T.M. Borowscy Sp.J., z którą możesz skontaktować się wysyłając wiadomość. Możesz również skorzystać z poczty tradycyjnej — al. Armii Krajowej 1/3, 42-202 Częstochowa.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy lub podejmowania działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed jej zawarciem (przeprowadzenia procesu rekrutacji). Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, żądania od Administratora dostępu do danych, które Cię dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania i przeniesieniu danych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, z zastrzeżeniem dwóch wyjątków:

- Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane następującym kategoriom odbiorców, w zależności od Twojego wyboru sposobu realizacji umowy lub innej czynności przetwarzania: dostawcy usług zaopatrujący Administratora w rozwiązania techniczne, informatyczne oraz organizacyjne, umożliwiające Administratorowi prowadzenie działalności gospodarczej, w tym Sklepu Internetowego i świadczonych za jego pośrednictwem Usług,

- Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do czasu realizacji celu, czyli skutecznego zatrudnienia pracownika i zakończenia procesu rekrutacji.

Oferty pracy Fonex K.T.M. Borowscy Sp. J.

Sprzedawca / Doradca Techniczno-Handlowy
2 miesiące temu z lento.pl
Sprzedawca / Doradca Techniczno-Handlowy
2 miesiące temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Sprzedawca / Doradca Techniczno-Handlowy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości