Sprzątanie powierzchni biurowej - Śródmieście

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Firma sprzątająca Amlux zatrudni pracowników Do sprzątania powierzchni biurowej.

Lokalizacja: Warszawa ul. Wiejska.

Mamy do zaoferowania:
- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00 (cały etat),
- umowę o pracę,
- pracę stałą.

Do obowiązków należeć będzie:
- sprzątanie powierzchni biurowej.

Oczekiwania:
- WARUNEK KONIECZNY posiadanie dokumentu: poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne,
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
- dyspozycyjność do pracy,
- chęci do pracy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Rekrutacji pod nr tel. 604 - pokaż numer telefonu - 604-126-388 lub 22 336 - pokaż numer telefonu - 22 336-65-65.

Jesteśmy zakładem pracy chronionej- chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne- realizujemy wszystkie świadczenia należne osobom z orzeczeniem.

W aplikacji proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce AMLUX Sp. z o. o.,

a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści: Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AMLUX Sp. z o. o. , ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: AMLUX Sp. z o. o. ,, ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników AMLUX Sp. z o. o. , na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez AMLUX Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. 8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Oferty pracy Amlux Sp. z o. o.

Pracownik do mobilnej grupy sprzątającej(nr 0340)
wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Podobne oferty pracy:

Przedszkole pomoc kuchenna sprzątanie

Niepubliczne przedszkole na Białołęce pilnie zatrudni osoby na stanowisko pomoc kuchenne i sprzątanie. Opis stanowiska: Pomoc w kuchni przy wydawaniu posiłków Sprzątanie pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem. Zamiatanie

2023-01-31 14:46:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedszkole Niepubliczne Białołęka
Wczoraj z lento.pl

Sprzątanie-osoby zorzeczeniem od zaraz

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości części biurowych, socjalnych i sanitarnych utrzymanie czystości terenu zewnętrznego maszynowe i ręczne utrzymanie czystości hali belowanie w segregacja materiałów Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę..

2023-01-31 08:31:48
3500 - 4000 zł
Sanita-Pl Sp. z o.o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

stała rekrutacja osób z orzeczniem-sprzątanie

Pracownik Sprzatający z orzeczeniem o niepełnosprawności sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych na terenie i w obrębie obiektu dbanie o ogólny porządek Wymagania orzeczenie o niepełnosprawności dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym..

2023-01-31 08:31:48
3500 - 4000 zł
Sanita-Pl Sp. z o.o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

pełen etat -osoby z orzeczeniem-sprzątanie

Opis stanowiska- kluczowe zadania: utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków potrzebnych do utrzymania czystości kontrolowanie zapasów środków..

2023-01-31 08:31:48
3500 - 4000 zł
Sanita-Pl Sp. z o.o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

praca fizyczna -sprzątanie osoby zorzeczeniem

Oferujemy: terminowe wynagrodzenia potrzebne szkolenie pracę od poniedziałku do piątku Do obowiązku należało będzie: sprzątanie pomieszczeń socjalnych biur łazienek oraz toalet schodów korytarzy

2023-01-31 08:15:47
3500 - 4000 zł
STAPPERT POLSKA SP Z O O
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

osoby zorzeczeniem na 2 zmiany sprzątanie

OPIS Poszukujemy pracownika do sprzątania w firmie produkcyjnej -sprzątanie hali, -dbanie o porządek Mile widziane doświadczenie. Praca od poniedziałku do piątku, Wolne weekendy Praca dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

2023-01-31 08:15:47
3500 - 4000 zł
STAPPERT POLSKA SP Z O O
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

pełny etat 2 zmiany-osoby z orzeczeniem sprzątanie

Godziny pracy: 6-14; 14-20 Zadania: - utrzymanie czystości na terenie obiektu Oczekujemy: -dokładności i sumienności -dyspozycyjność do pracy w wyżej wymienionych godzinach -mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: -pracę na..

2023-01-31 08:15:47
3500 - 4000 zł
STAPPERT POLSKA SP Z O O
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Sprzątanie - Bank

Firma DGP Clean Partner poszukuje osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych. Lokalizacja: Chiński Bank, Plac Trzech Krzyży. Oferujemy: - cały etat - praca od pn. - pt. , w godz. 9 - 17 - umowa zlecenie Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od..

2023-01-30 09:43:04
DGP Clean Partner Sp. z o o 
1,0 
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Sprzątanie powierzchni biurowej - Śródmieście
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości