Sprzątaczka/Sprzątacz

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
PGNiG SERWIS sp. z o.o. - Dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologie oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z Grupy Kapitałowej PGNiG, poszukuje personelu serwisu sprzątającego w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie.

Usługi sprzątania możesz wykonywać w godzinach:

06:00 - 14:00, 16:00-20:00 lub 17:00-21:00, ul. Modlińska 15 (Żerań)

06-10:00, ul. Krucza 6/14 (praca na terenie zewnętrznym)

06:00-14:00, ul. Augustówka 30 (Siekierki) (elektrociepłownia)

07-15:00 lub 08-16:00, ul. Ludwika Waryńskiego 16 (Pruszków) (elektrociepłownia)

Zakres obowiązków:
• Utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych oraz sanitarnych
• Utrzymanie porządku na sali obsługi klienta

Wymagamy od Ciebie:
• Zaangażowania
• Sumiennego i dokładnego wykonywania powierzonych zadań
• Doświadczenia w sprzątaniu powierzchni biurowych, socjalnych i sanitarnych

Oferujemy:
• Umowę zlecenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo
• Odzież ochronną i niezbędne narzędzia pracy
• Dogodne planowanie harmonogramów pracy
• Zatrudnienie w stabilnej spółce

Aplikując, przekazujesz swoje dane do PGNiG Serwis Sp. z o. o. (administrator) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia, m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie, wykształcenie), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe, dodatkowe dane osobowe (np. Twój wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W każdym czasie możesz też cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: daneosobowe(at)serwis.pgnig.pl. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 36 miesięcy. Twoje dane osobowe przekażemy do Spółek z GK PGNiG. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejki Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem: sekretariat(at)serwis.pgnig.pl.

Jeżeli chcesz abyśmy wykorzystali Twoje dane w przyszłych rekrutacjach, dodaj w swoim CV następujący zapis: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PGNiG Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym do celów przyszłych rekrutacji powadzonych przez PGNiG Serwis Sp. z o.o.”

Oferty pracy PGNIG SERWIS Sp z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Servicedesk
2 tygodnie temu z pracuj.pl
3 tygodnie temu z Nuzle
Personel serwisu sprzątającego
2 miesiące temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Sprzątacz(ka) obszarów biurowych Nowe

Miejsce pracy: Warszawa ul. Zamoyskiego Zainteresowanych ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu 604 068 796 Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni do sprzątania obszarów biurowych przy ul. Zamoyskiego (Praga Południe) w..

2023-03-30 11:17:12
HS Multiservices sp. z o.o
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Konserwator - sprzątacz

Zakres obowiązków:Prace konserwatorskie, porządkowe i dozór mienia. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: zasadnicze zawodoweJęzyk: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B

2023-03-24 18:41:17
od 3300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr. 3 
1,0 
6 dni temu z Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Zakres obowiązków:Codzienne, kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych oraz pozostałych miejsc na powierzchni zajmowanej przez Urząd Transportu Kolejowego. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pracownik utrzymania czystości (sprzątac

2023-03-24 18:41:17
od 3490 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
URZĄD TRANSPORTU KOLEJOWEGO 
4,2 
6 dni temu z Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sprzątaczka biurowa Warszawa TEL: 723 700 420

Zakłady Usługowe EZT S.A. firma świadcząca usługi w zakresie czystości i ochrony Zatrudni do sprzątania powierzchni biurowych osoby posiadające poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "Poufne" wydane przez Agencje Bezpieczeństwa Wewnętrznego..

2023-03-15 21:19:47
Zakłady Usługowe
15 dni temu - aplikuj przez Nuzle

sprzątaczka/pracownik porządkowy

W związku z prowadzoną w firmie Agesil Sp. z o. o. „polityką równych szans” poszukujemy osób w charakterze pracownika serwisu sprzątającego Lokalizacja: Warszawa, ul. Konstruktorska Obowiązki • posprzątanie pomieszczeń biurowych • posprzątanie koryta

2023-03-15 12:15:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AGESIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
15 dni temu z lento.pl

Sprzątaczka/Sprzątacz

PGNiG SERWIS sp. z o.o. - Dynamiczna, rozwijająca się, nowoczesna firma, zapewniająca infrastrukturę, technologie oraz usługi wspierające działalność podstawową spółek z Grupy Kapitałowej PGNiG, poszukuje personelu serwisu sprzątającego w..

2023-03-09 12:35:32
PGNIG SERWIS Sp z o.o
21 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Brygadzista - sprzątacz

Piłne. Firma sprzątająca Zatrudni Brygadzistę z obowiązkami sprzątania do ekipy sprzątającej. Praca w godzinach nocnych, sprzątanie sklepów.Opłata 24-27zł.netto godz. Warszawa i okolice. Wymagania: Prawo jazdy kat. B (zapewniamy w Bus firmowy) Możliw

2023-02-09 11:00:28
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Aliaksandra Mauchan Gold Emerald
49 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Sprzątaczka/Sprzątacz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości