Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Tradycja i Jakość Sp. z o.o. to polska sieć spożywczych marketów dynamicznie działająca we Wrocławiu i jest zaliczana obecnie do grona większych pracodawców na terenie miasta. Gwarantuje stałe i stale rosnące zatrudnienie ponad 300 osobom. Nasza firma stosuje nowoczesny system zarządzania potencjałem ludzkim, a efektywne instrumenty zabezpieczenia socjalnego pracowników tworzone są w pełni zgodnie z prawem i standardami europejskimi.


Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:


Specjalista ds. Technicznych


Miejsce pracy: Administracja Hala Targowa, ul. Piaskowa 17, Wrocław


Obowiązki :

dbanie o należyty stan nieruchomości,
bieżące techniczne utrzymanie nieruchomości,
zlecanie napraw firmom zewnętrznym,
realizacja zadań administracyjno – biurowych w zakresie eksploatacji i konserwacji budynku, przygotowywanie pism, prowadzenie oraz bieżąca aktualizacja dokumentacji administracyjnej,
nadzór nad realizowanymi naprawami i remontami,
odczyty liczników energii elektrycznej,
współpraca przy bieżącej obsłudze najemców,
przygotowywanie raportów, dokumentów i analiz na potrzeby kierownictwa i zarządu.Wymagania:

wykształcenie budowlane lub techniczne, minimum średnie
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
mile widziana znajomość prawa budowlanego oraz wiedza z zakresu technicznej obsługi budynków
praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office; w szczególności Excel, Word,
doskonałe zdolności organizacyjne,
samodzielność, odpowiedzialność.Oferujemy:

Pracę na podstawie umowy o pracę
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
Możliwość rozwoju zawodowego w ramach programu szkoleń
Bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony, pożyczki zakładowe)Kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz.Ustaw z 2018, poz.1000)oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCHInformujemy, że Tradycja i Jakość sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zwana dalej "administratorem danych" będzie przetwarzać Państwa dane osobowe. Mogą Państwo skontaktować się z administratorem wysyłając pismo na adres: Tradycja i Jakość Sp. z o.o.al. Kasprowicza 85, 51-146 Wrocław.

Administrator danych będzie przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO*, tj. wyrażenia przez Państwa zgody, a w przypadku wyrażenia rozszerzonej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Posiadają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność

z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Państwa dane nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem zleceniobiorców świadczących usługi informatyczno-serwisowe na rzecz administratora danych oraz w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż czas trwania obecnego postępowania rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu nie dłużej niż 6 miesięcy od daty przekazania administratorowi danych dokumentów aplikacyjnych. W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji - przez okres nie dłuższy niż 1 rok.

Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Prawo wniesienia skargi do polskiego organu nadzoru tj Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie przez administratora danych danych osobowych, narusza obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej niezbędne do realizacji powyższych celów, a konsekwencją odmowy ich podania jest brak możliwości udziału w rekrutacji.

Państwa dane nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji

(w tym profilowania).

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Oferty pracy Tradycja i Jakość

Sprzedawca - Stoisko Tradycyjne, Delikatesy T&J
2 tygodnie temu z lento.pl
2 miesiące temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Specjalista ds. technicznych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości