Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
Najlepiej czujesz się w sprzedaży i w kontakcie z Klientem, a przy tym stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

Jeśli odpowiedź brzmi: „tak”, dołącz do naszego łódzkiego zespołu handlowego!
Dlaczego Over Group?

Zrzeszamy 6 marek i 4 spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na 3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Działamy na rynku od ponad 20 lat, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży, a nasze marki są rozpoznawalne. Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces, oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.


Specjalista ds. sprzedaży
w branży produktów dla zwierząt

Lokalizacja: Łódź Polesie, ul. Konstantynowska 34
3600 - 7000 zł brutto


Oferujemy:
• Zawsze wolne weekendy – u nas pracujesz od poniedziałku do piątku, a po 15:30 jest już czas dla Ciebie!
• Miejsce pracy oddalone od zgiełku miasta, z dużym darmowym parkingiem.
• Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę aktywnie zamawiających Klientów.
• Nie jesteś ze wszystkim sam/a – współpracujesz z terenowym Przedstawicielem oraz możesz liczyć na wsparcie wszystkich osób w zespole.
• Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu i rozliczane są miesięcznie – każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia. Świetnie, prawda?
• Kompleksowe wdrożenie – solidne podstawy handlowe, regularne szkolenia produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania wiedzy.
• Nasz Product Manager pomoże Ci w zakresie merytoryki i oferty produktowej.
• Możesz korzystać na co dzień z różnych materiałów marketingowych oraz wysyłać je do Klientów.
• Czas i przestrzeń na przygotowanie się do każdej rozmowy z Klientem – to Ty wykonujesz połączenia telefoniczne lub wysyłasz maile, nie są one generowane automatycznie.
• Narzędzia do wykonywania pracy, dzięki którym jest szybciej i sprawniej: komputer, telefon, autorski system CRM – wszystkie dane w jednym miejscu.
• Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę o pracę – żadnych śmieciówek!


Dlaczego jeszcze warto?
• Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie, programy rabatowe i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego miesiąca.
• Zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe.
• Szkolenia nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne - w formie wyjazdowej.
• Organizujemy spotkania integracyjne i team building.
• Otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty oraz dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki firmowej – książki, e-booki, audiobooki.
• Możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia.
• Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć go i zgarnij premię!


Zadania:
• Nie tylko handlowiec stacjonarny, ale i doradca - bądź specjalistą w swojej dziedzinie i zdobywaj uznanie Klientów poprzez zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na jego potrzeby.
• Będziesz sprzedawać cenione przez Klientów preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.
• Pracuj indywidualnie i zespołowo – korzystasz z naszej bazy, kontaktujesz się z Klientami i Przedstawicielami, notujesz w systemie i raportujesz jak dobrze Ci poszło!

Oczekujemy:
• Zaangażowania i dużej motywacji – wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!
• Doświadczenia w obsłudze Klienta, sprzedaży (mile widziane w zdalnym kontakcie).
• Smykałki do nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji.
• Jesteś z branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne? Super!
• Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć karierę w nowej dla Ciebie branży – również zapraszamy! Porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.


Satysfakcja Klienta jest dla Ciebie ważna? Cenisz sobie wysoką jakość produktów i oferowanych usług? Lubisz innowacyjne rozwiązania i nowoczesne usprawnienia? Świetnie! Zatem pozostajesz w zgodzie z misją Firmy Over Group!
Stale pozyskujemy talenty do naszej organizacji. Rozwijamy się w różnych gałęziach biznesu, co pozwala znaleźć zatrudnienie wielu osobom w naszej organizacji. Zachęcamy do wyrażenia zgody na pozostanie w bazie aplikacji OVER Group.


Prosimy o umieszczenie w CV następujących klauzul:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Administratorem Danych Osobowych jest OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, zwana dalej „Spółką. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Chcesz mieć na oku podobne oferty pracy?

Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
Specjalista ds. Sprzedaży Łódź w promieniu 25km

O firmie OVER GROUP

  • OVER Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytow
  • ul. Warszawska 65
  • Tel.: +48436771339
  • 98-100 Łask
  • Nip: 831 163 03 16
  • www: https://over-group.com/

Oferty pracy OVER GROUP

Specjalista ds. sprzedaży
miesiąc temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Specjalista ds. sprzedaży

Nasze wymagania: - doskonała umiejętności komunikacji i budowania relacji z osobami decyzyjnymi w organizacjach - znajomość obsługi CRM i MS Excel - postawa nastawiona na poszukiwanie nowych rozwiązań i wsparcie biznesu - konsekwencja w dążeniu do os

2023-12-09 15:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ASISTWORK SP. Z O.O
Wczoraj z infopraca.pl

Specjalista ds. sprzedaży z j. portugalskim –...

Selvoy to międzynarodowe omnichanel Contact Center, które przenosi konsumenta na wyższy poziom. Otwieramy naszym klientom drogę do nowych rynków, świadcząc najwyższej jakości usługi. Nasze działanie to nie tylko zapewnienie unikalnej podróży konsumen

2023-12-08 21:25:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Selvoy
2 dni temu z infopraca.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

Twój zakres obowiązków, aktywne pozyskiwanie klientów eksportowych,, budowanie długofalowych relacji z klientami,, prezentowanie firmy na spotkaniach z klientami oraz na targach międzynarodowych,, przygotowanie i negocjowanie ofert handlowych,,..

2023-12-08 16:40:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Amii Sp z o.o 
5,0 
2 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków, współtworzenie nowej linii biznesowej w Asistwork Sp z o.o. (usługa rekrutacji stałej), rozwijanie portfela klientów, dla których świadczymy usługę pracy tymczasowej, aktywny udział w tworzeniu strategii sprzedaży dla..

2023-12-08 16:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ASISTWORK SP. Z O.O
2 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Twoje zadania:współtworzenie nowej linii biznesowej w Asistwork Sp z o.o. (usługa rekrutacji stałej)rozwijanie portfela klientów dla których świadczymy usługę pracy tymczasowejaktywny udział w tworzeniu..

2023-12-08 16:15:30
ASISTWORK SP. Z O.O
2 dni temu z erecruiter.pl

Starszy specjalista ds. sprzedaży

Zakres zadań: Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych poprzez proaktywne rozwijanie sprzedaży u klientów istniejących; Oferowanie klientom rozwiązań logistycznych dostosowanych do ich potrzeb; Budowanie oraz utrzymanie relacji handlowych z ist

2023-12-08 16:00:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Schenker Sp. z o. o
2 dni temu z praca.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej B2B z j...

Salary: 9.0k-11.0k (B2B) PLN / month. Requirements: . Additionally: Small teams, International projects, Free coffee, Canteen, Free beverages, Mobile phone, Startup atmosphere, No dress code, In-house trainings

2023-12-07 10:25:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Seedea
3 dni temu z nofluffjobs.com

Specjalista ds. sprzedaży usług IT

Salary: 6.0k-11.0k (B2B) PLN / month. Requirements:

2023-12-07 10:25:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
in4ge sp. z o.o
3 dni temu z nofluffjobs.com

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z j. rosyjskim

Nasz klient to Polska firma produkująca ekologiczne rozwiązania dla domu i biznesu. Dołącz do organizacji, w której zastaniesz rodzinną atmosferę i otwartość na współpracę. Wyjątkowość tej oferty to także możliwość rozwoju w doświadczonym..

2023-12-01 09:27:31
DWABE Sp. z o.o
9 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Twój zakres obowiązkówObsługa połączeń wychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z obowiązującymi procedurami i najwyższymi standardamiSprzedaż ofert i usług z branży telekomunikacyjnej (przedłużanie umów obecnym klientom)Dbałość o pozytywny wizerune

2023-11-18 11:00:19
Voice Contact Center Sp. z o. o
22 dni temu z gowork.pl

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Twój zakres obowiązków, Obsługa połączeń wychodzących i prowadzenie rozmów zgodnie z obowiązującymi procedurami i najwyższymi standardami, Sprzedaż ofert i usług z branży telekomunikacyjnej (przedłużanie umów obecnym klientom), Dbałość o..

2023-11-16 11:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Voice Contact Center Sp. z o. o
24 dni temu z pracuj.pl
Aplikuj na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Specjalista ds. Sprzedaży Łódź

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 71 203 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy