Specjalista ds. Księgowości (Chocianów, 3165950)

Miejsce pracy: Chocianów
Region: Dolnośląskie
Spółka CHOFUM działa na rynku od 1845, specjalizujemy się w produkcji odlewów z żeliwa szarego (również specjalne żeliwo stopowe) oraz żeliwa sferoidalnego. Jesteśmy producentami tubingów do szybów górniczych i tuneli, dostarczamy odlewy do przemysłu maszynowego i zbiorników ciśnieniowych. Dzięki 170-letnim tradycjom metalurgicznym i odlewniczym, jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych odlewni w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości (Chocianów, 3165950)
Chocianów

Nr ref: SdK/jobs.pl

WYMAGANIA:

Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne, preferowane z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Praktyczna znajomość pełnej księgowości,
Praktyczna znajomość z zakresu podatków VAT i CIT,
Mile widziana znajomość zagadnień MSR,
Umiejętności analityczne,
Dobra znajomość programu MS Excel,
Sumienność, rzetelność i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
Wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i umiejętności,
Szkolenia,
Perspektywę dalszego rozwoju.

INFORMACJE DODATKOWE:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy Aplikujl, osobiście w sekretariacie Spółki lub pocztą na adres: Fabryka Urządzeń Mechanicznych 'CHOFUM' w Chocianowie SA ul. Fabryczna 24, 59-140 Chocianów.
Administratorem Danych Osobowych jest Fabryka Urządzeń Mechanicznych 'CHOFUM' w Chocianowie SA ul. Fabryczna 24, 59-140 Chocianów.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO).
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fabrykę Urządzeń Mechanicznych 'CHOFUM' w Chocianowie SA z siedzibą w Chocianowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji'.

Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:'Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Fabrykę Urządzeń Mechanicznych 'CHOFUM' w Chocianowie SA z siedzibą w Chocianowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska'.
Aplikuj na stanowisko:
Specjalista ds. Księgowości (Chocianów, 3165950)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości