Specjalista ds. klientów zagranicznych

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi. 
Obecnie dla naszego klienta zajmującego się produkcją, dystrybucją i handlem elektroniką użytkową poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. klientów zagranicznych z językiem hiszpańskim i/lub francuskim

W zakres obowiązków osoby na tym stanowisku wchodzić będzie przede wszystkim: współpraca z  zagranicznymi (odpowiednio hiszpańskimi lub/i francuskimi) klientami, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji, prezentacja ofert handlowych, realizacja planów sprzedażowych, analiza konkurencji pod kątem atrakcyjności oferty, działania marketingowe oraz promocyjne, tłumaczenia potrzebnych dokumentów (prezentacji, opisów urządzeń itp.), udział w targach oraz między innymi raportowanie wykonanej pracy.

Wymagania:
Doświadczenie we współpracy z klientami oraz w sprzedaży,
Zaawansowana (C1/C2)  znajomość języka hiszpańskiego i/lub francuskiego pozwalająca swobodną komunikację biznesową, mile widziana znajomość innych języków obcych,
Mile widziane zainteresowanie branżą elektroniki użytkowej,
Dyspozycyjność, zaangażowanie oraz determinacja.

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki finansowe dostosowane do realizowanych zadań;
Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w adekwatnych szkoleniach;
Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna)
Miejsce pracy, które jest dobrze skomunikowane z każdą częścią Wrocławia,
Praca w przyjaznej atmosferze w rozwijającej się firmie o uznanej marce.Zgodnie z art.6 ust.1 oraz 7 ust. 2 RODO - Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Administratora danych, którym jest „ORIENTA POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-845) przy ul. Łuckiej 18 lok.7- dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji w tym na inne stanowiska oraz udostępnianie moich danych potencjalnym pracodawcom. Ponadto wyrażam zgodę na zachowanie mojego cv w bazie kandydatów Orienta Polska.
Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych informacji oraz możliwość samodzielnego usunięcia swoich danych. 
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych osobowych, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.orientapolska.pl.
Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Certyfikat agencji zatrudnienia: 13347


Oferty pracy Orienta Polska

Aplikuj na stanowisko:
Specjalista ds. klientów zagranicznych
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości