Podobne oferty pracy

Specjalista ds. e-commerce Nowe

Twój zakres obowiązków, Sprzedaż produktów firmy w sklepie internetowym oraz Allegro – dodawanie produktów, tworzenie opisów, aktualizacja oferty itp., Realizowanie zamówień i przygotowywanie produktów do wysyłki oraz monitorowanie przesyłek,..

2023-03-20 11:40:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Tech-Med Technika Medyczna Sp.j
Dzisiaj z pracuj.pl

Specjalista ds. e-commerce oraz sprzedaży z językiem... Nowe

Twój zakres obowiązków, Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę sprzedaży eksportowej oraz wprowadzanie do oferty produktów w niemiecko oraz angielskojęzycznych wersjach stron firmowych., Obsługa wersji niemieckiej oraz..

2023-03-20 08:40:08
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ITALUX Janusz Baran sp. j
Dzisiaj z pracuj.pl

Specjalista ds. E-commerce z językiem angielskim

Twój zakres obowiązków, odpowiedzialność za kontrolę procesów sprzedaży w USA, kontrola zamówień, kontrola procesów logistycznych, kontrola etykiet wysyłkowych wśród wybranych usług kurierskich w Polsce i zagranicą, kontrola czasu dostaw i ich..

2023-03-15 13:40:32
Rodzaj pracy: Stała
B3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
5 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. E-Commerce

Twój zakres obowiązków, Konfiguracja sklepu internetowego na rynek zagraniczny oraz odpowiedzialność za jego dalszy rozwój, Prawidłowe przygotowywanie, publikacja i aktualizacja treści poprzez system CMS dla sklepu internetowego, Ustawianie i..

2023-03-10 14:40:34
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SMYK
10 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. e-commerce

Twój zakres obowiązków, Zarządzanie ofertą i promocjami w sklepie internetowym i na portalach aukcyjnych (Allegro, Amazon, Ebay);, Przygotowywanie dokumentów handlowych, prowadzenie korespondencji handlowej;, Planowanie, analiza i optymalizacja..

2023-03-07 15:40:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Uni-Lux Sp. z o.o
13 dni temu z pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. e-commerce

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie i wystawianie ofert w sklepie internetowym Allegro oraz na podstawie powierzonych materiałów i szablonów,, realizacja zamówień,, udzielanie informacji klientom na temat produktów i usług oferowanych przez..

2023-03-06 11:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Develey Polska Sp. z o.o
14 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. e-commerce

Twój zakres obowiązków, Codzienny monitoring, analiza i raportowanie sprzedaży, Wdrażanie nowych strategii cenowych i promocyjnych, Nadzór nad procesem sprzedaży, Analiza rynku, strategii cen i działań promocyjnych konkurencji, Wsparcie działu..

2023-03-06 09:40:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Nice To Fit You
14 dni temu z pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. e-Commerce

Opis stanowiska Administrowanie stroną internetową prosto.com Zarządzanie ofertą produktową, aktualizacja informacji o produktach w systemie Magento – dodawanie produktów, opisów, zdjęć, atrybutów oraz cenników Dbałość o prawidłową widoczność produkt

2023-03-03 15:15:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Prosto sp. z o.o
17 dni temu z praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości