Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Młodszy Konstruktor Pojazdów - Stażysta w EDAG...

EDAG Engineering Polska Sp. z o.opokaż opis

EDAG Engineering Polska Sp. z o. o. specjalizuje się w rozwoju oraz konstrukcji nadwozi pojazdów samochodowych i szynowych, zarówno w zakresie bryły zewnętrznej, jak i wnętrza. Zatrudniamy ok. 1

2021-05-29 10:10:56
26 dni temu z students.pl

Technik Utrzymania Ruchu (Spawacz)

LOTTE Wedel sp. z o. opokaż opis

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.To będą Twoje zadania: Kompleksowe realizowanie procesów ślusarsko-spawalniczych Wykonywanie i naprawy instalacji rurowych, konstrukcji stalowych, części wg posiadanych kwalifikacji spawalniczych Wspa

2021-06-23 14:21:04
Wczoraj z praca.pl

MONTER/SPAWACZ

T.L.S. - Transport Logistik Stahlbaupokaż opis

Firma TLS Transport & Logistik & Stahlbau Sp. z o.o. poszukuje pracowników w zawodach: MONTER/SPAWACZ do zgrzewania rur PE. Dodatkowym atutem będzie: - komunikatywny niemiecki lub angielski, - prawo jazdy kat. B. Oferujemy: - wynagrodzenie adekwatne

2021-06-23 11:22:15
Wczoraj z lento.pl

Rotterdam - Spawacz 111/136/138

Blue Color amp; Safetypokaż opis

Firma Blue Color & Safety poszukuje spawaczy do pracy na terenie Holandii. Oferujemy: kontrakt holenderski lub polski bezpłatne zakwaterowanie wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Wymagania: Certyfikat VCA znajomości języka angielskiego lub nie

2021-06-23 11:12:42

praca dla spawaczy z Ukrainy i Białorusi

Spakopokaż opis

Praca dla spawaczy z Ukrainy i Białorusi dobra stawka umowa o pracę zakwaterowanie

2021-06-23 10:27:06

Poszukuję pracownika ślusarz - spawacz

pokaż opis

Opis stanowiska ;1. Prace ślusarskie - trasowanie, wiercenie, gwintowanie, ciecie, przygotowanie elementów, do spawania, szlifowanie, mechaniczna i ręczna obróbka elementów metalowych.2. Umie

2021-06-23 07:00:04
Wczoraj z gumtree.pl

Spawacz – operator wypalarki CNC

Trakcja S.Apokaż opis

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: Obsługę wypalarki plazmowo-gazowej CNC Wypalanie detali z blach wg zapotrzebowani Cięcie, otworowanie, ukosowanie kształtowników stalowych gazami technicznymi oraz plazmą Zachowanie dbałości o sprzęt spaw

2021-06-21 15:46:07
3 dni temu z praca.pl

Spawacz / Ślusarz

P.P.H. METPOLpokaż opis

Opis stanowiska Spawacz - Ślusarz

2021-06-21 13:41:09

Spawacz MAG 136

JMP-TECH SP. Z O.Opokaż opis

Opis stanowiska spawanie metodą MAG 136 spawanie konstrukcji stalowych; spawanie drutem proszkowym;

2021-06-21 12:09:01