Podobne oferty pracy

ślusarz - spawacz

ZAKŁAD ZBIORNIKÓW INSTAL RZESZÓW SP.ZO.Opokaż opis

Zakres obowiązków:Praca na stanowisku Ślusarz - Spawacz Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brakUprawnienia: SPAWANIE METODĄ MAG, CZYTANIE RYSUNKU TECHNICZNEGO, SPAWANIE BLACH I RUR SPOINAMI PACHWINOWYMI METODĄ TIG Wyna

2021-06-22 18:40:16
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Spawacz

PRWCpokaż opis

Jeden z liderów branży odlewniczej, firma z kapitałem amerykańskim poszukuje kandydatów na stanowisko: SPAWACZ Oferujemy: - pracę od poniedziałku do piątku, - stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki

2021-06-22 11:59:28
Wczoraj z lento.pl

Pomocnik spawacza

4estpokaż opis

Poszukujemy pomocników spawacza Praca w delegacji krajowej Opis stanowiska: • Spawanie prostych elementów • Kontrola jakości produktów i ewentualna ręczna poprawa • Utrzymywanie czystości na miejscu pracy Oferujemy: • Praca 5,6 dni w tygodniu, • 10-1

2021-06-22 11:17:41

Spawacz TIG w Niemczech - od 2400€ netto - j...

Uppeopokaż opis

Uppeo s.c. to agencja rekrutacyjna z Katowic. Oferujemy stabilne, długoterminowe, legalne zatrudnienie i dobrze płatne miejsca pracy w Niemczech, Holandii, Czechach oraz na Słowacji. Aktualnie dla naszego niemieckiego partnera prowadzimy rekrutację n

2021-06-21 11:38:58
2 dni temu z lento.pl

Spawacz MAG - Niemcy blisko granicy

purpokaż opis

PUR Montage sp z o.o. oraz PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH to skuteczni partnerzy w zakresie zatrudniania pracowników na niemieckim rynku pracy. Jesteśmy specjalistami we wszelkiego typu pracach produkcyjnych, a naszym pracownikom oferujemy satysfak

2021-06-17 13:42:12
6 dni temu z lento.pl

Spawacz TIG - Lipsk od maja 2200e netto+kwatera

PUR MONTAGEpokaż opis

PUR Montage - międzynarodowa agencja pracy zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko: Spawacz TIG miejsce pracy: Niemcy , wschodnie landy (okolice Lipska start: 05.2021 Oferujemy: -umowa z niemieckim pracodawca - 13 e netto za godzine, -bezpłatne za

2021-06-17 13:42:10

Spawacz tig do balustrad

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe...pokaż opis

Zakres obowiązków:DO UZGODNIENIA Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIGWymagania pożądane: Wykształcenie: podstawowe, brak Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyLiczba wo

2021-06-16 18:40:21
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

ślusarz/spawacz

Ina spółka z ograniczona odpowiedzialnościąpokaż opis

Zakres obowiązków:Wykonywanie operacji spawania mieszalników w zakresie posiadanych uprawnień z zachowaniem wszelkich rygorów technologicznych, wykonywanie drobnych prac ślusarskich, dbałość o jakość wykonywanych elementów. Wymagania:Wymagania koniec

2021-06-15 18:40:19
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie