Spawacz (Holandia, 3259371)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Szukasz nowej pracy? Nasi konsultanci będą Cię wspierać w profesjonalny sposób. Euro Planit to znacznie więcej niż Agencja pracy tymczasowej . Oferujemy również możliwości stałej pracy, dobrego rozwoju kariery i wiele więcej.

Oferta wakatów w Euro Planit jest bardzo rozbudowana, od pracy produkcyjnej po administracyjną i od technologii po komercję. Istnieje duży wybór miejsc pracy dla początkujących, ale także dla profesjonalistów, którzy chcą pracować na stałe lub na podstawie projektu.

Euro Planit jest agencją certyfikowaną stowarzyszoną z organizacją oddziału ABU, Algemene Bond Uitzendondernemingen. To daje pewność, że nie spotka Cię nieprzyjemna niespodzianka. Nie bez powodu coraz więcej firm decyduje się na usługi Euro Planit. Posiadamy również następujące certyfikaty: VCU, Labor Standards Foundation (SNA) i Flexwonen Standards Foundation (SNF).

spawacz (Holandia , 3259371)

Miejsce pracy: Holandia
Numer referencyjny: S/Holandia

Wymagania
Poszukujemy doświadczonych osób na stanowisku spawacza MIG/MAG. Umiejętność czytania rysunku technicznego będzie duża zaleta. Cenimy sobie sumienność,dokładność i samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywana prace.Prawo jazdy lub własne auto będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Wynagrodzenie w wysokości 2200 euro NETTO na rękę już po odliczeniu ubezpieczenia i kosztów mieszkania. Zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora, posiadamy możliwości zakwaterowania oraz oferujemy ubezpieczenie zdrowotne. Oferujemy stabilne zatrudnienie w branży spawalniczej.

Oferty pracy Jobs.pl

Aplikuj na stanowisko:
Spawacz (Holandia, 3259371)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości