Ślusarz

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Jesteśmy firmą produkcyjną z branży metalurgicznej, wspierającą rynek automotive oraz medyczny, zatrudniającą wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie obróbki metali. Dbamy o precyzję na każdym etapie produkcji dzięki czemu osiągnęliśmy pozycję niekwestionowanego lidera.

Jeżeli masz ochotę uczestniczyć w tym ważnym procesie – zapraszamy na pokład.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko ślusarz, wykonujących prace cięcia, gięcia, szlifowania, spawania lub montażu konstrukcji spawanych.

Miejsce pracy: Poznań, os. Warszawskie (ul. Wrzesińska, około 500 m od stacji Poznań-Wschód)

Czego od Ciebie oczekujemy?
• Umiejętność czytania rysunku technicznego, która ułatwi i usprawni Ci pracę,
• Obsługa elektronarzędzi i narzędzi pomiarowych,
• Chęci do nauki i zdobycia nowych umiejętności,
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22).

Co chcemy Ci zaoferować?
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz pakiet premiowy już od pierwszego miesiąca,
• Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
• Bezpłatny pakiet medyczny
• Przyjazną atmosferę w pracy.

Jeżeli interesujesz się majsterkowaniem i chcesz połączyć pasję z pracą, wyślij swoje CV. Chętnie porozmawiamy i odpowiemy na Twoje pytania.


Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o. ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.

Oferty pracy Dagat-Eco

Pracownik działu utrzymania ruchu
miesiąc temu z lento.pl
Frezer
miesiąc temu z lento.pl
ślusarskie wsparcie magazyniera
miesiąc temu z lento.pl
miesiąc temu z Nuzle
Lakiernik do przyuczenia
miesiąc temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Ślusarz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości