Ślusarz

Miejsce pracy: Kluczbork
Region: Opolskie
FAMUR FAMAK S.A. poszukuje do pracy do zakładu w Kluczborku osoby na stanowisko: ŚLUSARZ.

CV można przesłać poprzez portal lub dostarczyć osobiście do działu kadr: FAMUR FAMAK S.A., ul. Fabryczna 5, Kluczbork od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

ŚLUSARZ

- wymagania: doświadczenie w składaniu konstrukcji stalowych, znajomość rysunku technicznego, umiejętność szczepiania elementów za pomocą półautomatu spawalniczego, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (szlifierka, wiertarka), umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- zadania: składanie i szczepianie konstrukcji stalowych
- warunki pracy: praca na 3 zmiany,
- oferujemy: stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie (do 33 zł brutto / godz plus premia) oraz pakiet świadczeń socjalnych, możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów, możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).


W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Panią danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ" (opcjonalnie).


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres odo(at)famak.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku, ul. Fabryczna 5, REGON: 531 - pokaż numer telefonu - 531102726 , NIP: 751 - pokaż numer telefonu - 751000211 9, KRS: 7654 7.
2. Famur Famak S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana/Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.
3. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy: odo(at)famak.com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres odo(at)famak.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
8. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.
10. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Oferty pracy Famur Famak S.A.

miesiąc temu z Nuzle
miesiąc temu z Nuzle
Mechanik urządzeń hydraulicznych
2 miesiące temu z lento.pl
Pomocnik wytaczarza
3 miesiące temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Staż z urzędu pracy Lakiernik farb proszkowych

Opis zadań:Przygotowanie powierzchni do malowania, podwieszanie i zdejmowanie elementów do malowania, obróbka ścierna, sprzątanie stanowiska pracy, mycie elementów do malowania, malowanie elementów. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średn

2022-05-24 18:41:40
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Mechanik

Zakres obowiązków:Przegląd i naprawa samochodów ciężarowych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brakUprawnienia: doświadczenie jako mechanikWymagany staż pracy: lata: 0, miesiące: 5 Wynagrodzenie brutto: 5 000

2022-05-24 18:41:40
Gronek Adam Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Pracownik produkcji ślusarki aluminiowej

Zakres obowiązków:Przygotowanie elementów składania okien i drzwi aluminiowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość rysunku technicznego Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLNRo

2022-05-24 18:41:40
Alusystem s.c
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Elektromonter ds. automatyki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: dokonywanie weryfikacji parametrów i regulacji przekaźników zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i wymaganiami producenta w celu utrzymania ich w pełnej sprawności, prowadzenie dokumentacji realizowanych prac

2022-05-24 14:30:04
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Wczoraj z praca.pl

OPERATOR FREZARKI CNC niemiecka umowa o pracę!

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i..

2022-05-24 13:01:19
Agencja Pracy Koncepcja
Wczoraj z Nuzle

SPAWACZ TIG/ MIG/ MAG/ ELEKTRODA niemiecka umowa...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm..

2022-05-24 13:00:55
Agencja Pracy Koncepcja
Wczoraj z Nuzle

MONTER z j. niemieckim, ok 2200€ i darmowy pokój...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i..

2022-05-24 12:59:37
Agencja Pracy Koncepcja
Wczoraj z Nuzle

Elektromonter

Dołączysz do zespołu w którym będziesz odpowiadać za: Wykonywanie nadzorów na sieci trakcyjnej na zlecenie firm zewnętrznych Wykonywanie prac: przeglądowych, serwisowych, montażowych, konserwacyjnych przy urządzeniach sieci trakcyjnej oraz urządzeń e

2022-05-23 10:50:02
PKP Energetyka S.A
2 dni temu z praca.pl
Aplikuj na stanowisko:
Ślusarz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości