Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: Słupca
Region: Wielkopolskie
NobleYou Sp. z o.o. to nowa firma na polskim rynku rekrutacyjnym, specjalizująca się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze, średniego i wyższego szczebla. Świadczymy także kompleksowe usługi rozwoju personalnego, takie jak coaching zawodowy czy Assessment i Development Center. Naszą misją jest łączenie dobrych praktyk i standardów rekrutacyjnych, z nowoczesnymi narzędziami, a także wiedzą psychologiczną i biznesową.

Aktualnie dla naszego Klienta – poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy .

Miejsce pracy: Słupca

Zadania:

• Ewidencja dokumentów źródłowych w programach księgowych (Symfonia, Insert)
• Samodzielne i kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
• Rozliczanie podatków (PIT, CIT, VAT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich urzędów
• Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów
• Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
• Sporządzanie pism, wniosków oraz zestawień finansowych
• Kontakt z urzędami, prowadzenie spraw związanych z US/GUS/ZUS/PFRON
• Komunikacja z Klientami
• Inne prace zlecone

Od kandydatów oczekujemy:

• Min. 2 - letniego doświadczenia na stanowisku Samodzielnej księgowej / Samodzielnego księgowego
• Wykształcenia wyższego – ekonomia, finanse
• Bardzo dobrej znajomości ustawy UoR oraz umiejętności stosowania ich w praktyce
• Dobrej znajomości MS Office
• Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
• Znajomości zagadnień kadrowo-płacowych
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Znajomości programów Symfonia FK, Insert
• Samodzielności, rzetelności i uczciwości
• Systematyczności i terminowości

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio pod Klientem
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
• Wynagrodzenie podstawowe

NobleYou posiada Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 16 795.


Zgoda na Przetwarzanie Danych Osobowych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy prowadzonych przez NobleYou Sp. z o.o. na rzecz klientów, a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanego wyżej podmiotu w związku z realizowanymi przez NobleYou Sp. z o.o. procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”
W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych tj. Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, jak również treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest NobleYou Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach 40-114, przy ul. Ściegiennego 3 (KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0000542888, NIP: 631 - pokaż numer telefonu - 6312656274, REGON 360 - pokaż numer telefonu - 360756265)
2. Powyższe dane osobowe przetwarzane będą – w zależności od udzielonych przez Panią/Pana zgód – w celu udziału w aktualnej rekrutacji, na poczet przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NobleYou Sp. z o.o. na rzecz jego usługobiorców (klientów) lub otrzymywania newslettera od NobleYou Sp. z o.o. (podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1 pkt a) RODO).
3. Podanie powyższych danych osobowych nie jest wymogiem ustawowym, umownym lub warunkiem zawarcia umowy. Nie jest Pan/Pani zobowiązany/a do podania powyższych danych osobowych, jednak brak ich podania uniemożliwi realizacje ww. celu .
4. Posiada Pan/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych, w tym otrzymania ich kopii i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, jeśli została udzielona. Wycofanie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych należy złożyć w siedzibie NobleYou Sp. z o.o. lub przesłać na adres mailowy odo[at]nobleyou.pl. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkuje brakiem możliwości realizacji ww. celów przetwarzania;
5. Dane osobowe są udostępniane przez NobleYou Sp. z o.o. upoważnionym pracownikom i osobom współpracującym z NobleYou
Sp. z o.o. na podstawie umów cywilnoprawnych, jak również usługobiorcom (klientom) NobleYou Sp. z o.o., dla których NobleYou
Sp. z o.o. świadczy usługę rekrutacji stałych;
6. Wszelkie pytania dotyczące ochrony danych osobowych oraz realizacje przysługujących praw, prosimy kierować na adres odo[at]nobleyou.pl;
7. W zależności od udzielonej zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez czas prowadzenia aktualnej rekrutacji, bądź jeśli zgoda została wyrażona na poczet przyszłych rekrutacji – do czasu zakończenia wszelkich rekrutacji prowadzonych przez NobleYou Sp. z o.o. oraz przez okres wydawania newslettera lub wyrażenia przez Panią/Pana sprzeciwu. W przypadku wniesienia sprzeciwu, NobleYou Sp. z o.o. przestanie przetwarzać Pani/Pana dane w ww. celu, chyba że będzie w stanie wykazać, że w stosunku do tych danych istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Pana/Pani interesów, praw i wolności, lub niezbędne do ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
8. Nie przekazujemy Pani/Pana danych poza teren Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz do organizacji międzynarodowych;
9. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu;
10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie ww. danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.


Oferty pracy NobleYou Sp. z o.o.

Technolog przetwórstwa mięsnego
8 godzin temu z lento.pl
Technolog przetwórstwa mięsnego - projekt badawczy
8 godzin temu z lento.pl
Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy
tydzień temu z lento.pl
Junior Embedded Engineer
2 tygodnie temu z lento.pl
Konsultant ds. sprzedaży
2 tygodnie temu z pracuj.pl
Aplikuj na stanowisko:
Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości