rodzic zastępczy

Miejsce pracy: Bartoszyce
Region: Warmińsko-mazurskie
"Dotychczasowa praca nie daje Ci już satysfakcji ? Nie wiesz jak pokierować swoim życiem? Potrzebujesz zmiany w życiu? Szukasz zajęcia, które da Ci poczucie sensu życia? Chcesz pomagać zawodowo?
Jeśli tak, to możliwe, że rola rodzica zastępczego jest właśnie dla Ciebie. Dołącz do grona osób pomagających dzieciom, które straciły swój własny dom i rodzinę. Zostań rodziną zastępczą."

Bycie rodzicem zastępczym jest to zadanie bardzo wyjątkowe, praca z misją dla osób, które są świadome, jak ważną rolę pełnią rodzice zastępczy i jak wiele mogą dać swoim wychowankom.
Poszukujemy osób chętnych pełnić funkcje rodziny zastępczej zawodowej, lud do prowadzenia rodzinnego domu dziecka.
OFERUJEMY pracę długoterminową, comiesięczne wynagrodzenie, stabilność zatrudnienia, bezpłatne szkolenia, wszechstronną pomoc i wsparcie specjalistów w pracy z dzieckiem i z rodziną – psycholog, psychoterapeuta, pedagog, radca prawny, comiesięczne wsparcie finansowe na dzieci umieszczone w pieczy zastępczej.

WYMAGANIA: umiejętność pomocy dzieciom w radzeniu sobie ze zmianami i stratą, budowanie więzi z dzieckiem, empatyczne podejście do środowiska rodzinnego dziecka, umiejętność akceptacji dziecka takim jakim jest ze wszystkimi jego ograniczeniami, odporność na zmiany i trudy życia codziennego, upór i konsekwencja w dążeniu do celu.

Daj dziecku bezpieczne dzieciństwo, troskę i zainteresowanie.
Wszelkie niezbędne informacje pod nr tel:
89 762 - pokaż numer telefonu - 89 762 97 50 / 89 762 - pokaż numer telefonu - 89 762 11 61 / 89 762 - pokaż numer telefonu - 89 762 96 73
Skontaktuj się z nami i dołącz do Naszego Zespołu.
Aplikuj na stanowisko:
rodzic zastępczy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości