Podobne oferty pracy

Malarz konstrukcji stalowych - 4700zł brutto...

The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50..

2022-11-25 18:03:09
Adecco Poland Sp. z o. o
2,6
Wczoraj z hrlink.pl

Malarz konstrukcji stalowych - 4700zł brutto

Zadania: * Obsługa urządzeń do malowania/lakierowania na mokro (pistolet, pompa) * Lakierowanie elementów instalacji wentylacji/odpylania/konstrukcji stalowych. Profil kandydata: * Motywacja do pracy * Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym * D

2022-11-25 12:04:10
Adecco
Wczoraj z lento.pl

Operator maszyn - zgrzewarki (Rzeszów)

Link do aplikacji: https://www.adecco.pl/pl-pl/Job/operator-maszyn-zgrzewarki-rzeszow-rzeszow?ID=JN-092022-344131 &source=50010 Zadania na stanowisku pracy: Obsługa zgrzewarki (praca lekka, precyzyjna, monotonna) Profil kandydata: Doświadczenia w pra

2022-11-25 12:04:05
Adecco

Kierownik Robót Sanitarnych

Kierowniku! Poszukujesz pracy? Skoro tutaj jesteś, to zapewne tak :) Jeśli masz doświadczenie w branży sanitarnej jako Kierownik Robót przeczytaj poniższą ofertę i aplikuj! Chętnie z Tobą porozmawiam :) Wolny wakat: Kierownik Robót Sanitarnych..

2022-11-25 07:56:44
GRH Polska
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Inżynier Budowy

Hej Inżynierze! Szukasz pracy dla siebie? Chcesz zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu? Dodatkowo masz już doświadczenie w branży budowlanej? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco – zapoznaj się ze szczegółami i prześlij swoją..

2022-11-25 07:56:32
GRH Polska

Inspektor Nadzoru Branży Sanitarnej

Inspektorze! Poszukujesz pracy? Skoro tutaj jesteś, to zapewne tak :) Jeśli masz doświadczenie w branży sanitarnej jako Inspektor Nadzoru przeczytaj poniższą ofertę i aplikuj! Chętnie z Tobą porozmawiam :) Wolny wakat: Inspektor Nadzoru Branży..

2022-11-25 07:56:22
GRH Polska

Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej

Firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko: Inspektor Nadzoru – Branża Elektryczna Lokalizacja: Rzeszów Obowiązki na stanowisku pracy: • Analiza dokumentacji, a także składanych ofert • Optymalizacja oraz wdrażanie oszczędności w ramach..

2022-11-25 07:56:21
GRH Polska