Respondent / Ankieter - wypełniaj ankiety i zarabiaj

Miejsce pracy: Rybnik
Region: Śląskie
Połączenie przyjemnego z pożytecznym, a dodatkowo grosz za swoją własną opinię?

Panel ankietowy Badanie Opinii łączy to wszystko.
https://www.badanie-opinii.pl/

Cały proces polega na wypełnianiu ankiet. Za każdą z nich, udostępnienie swojego wyniku czy polecenie znajomemu otrzymujemy daną ilość punktów, które później wymieniamy na pieniądze. Co najlepsze na start otrzymujemy 50 punktów – wystarczy jedynie uzupełnić swoje dane osobowe. Warto?

Program ten jest całkowicie darmowy, legalny i bezpieczny. Korzystać mogą z niego wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają dostęp do internetu. Możesz z nami współpracować, a jeśli sprawa Ci się nie spodoba po prostu bez konsekwencji usuniesz konto.

Jeśli nie masz czasu siedzieć przed komputerem to żaden problem! Pobierz aplikację mobilną Badanie Opinii na telefon rozwiązuj ankiety gdzie i kiedy chcesz i zarabiaj z nami. Nic prostszego!

Pochwal się znajomym i pozwól im również zarabiać. Na swoim koncie znajdziesz link polecający, który możesz wysłać swoim znajomym. Oni dzielą się własną opinią, a Ty otrzymujesz dodatkowe punkty za polecenie.

Nie musisz się bać, że ktoś Cię wyśmieje. Bądź szczery - ankiety są całkowicie anonimowe. Służmy pomocą firmą, które chcą dopasować się do naszych wymagań!

Panel ankietowy Badanie Opinii pozwala nam stać się procentem statystyk. Pozwól sobie w przyjemny sposób zarobić,a firmą poznać Twoje zdanie na różne tematy.

https://www.badanie-opinii.pl/

Nie czekaj!
Założ konto i zarabiaj!
Aplikuj na stanowisko:
Respondent / Ankieter - wypełniaj ankiety i zarabiaj
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości