Rekruter praca zdalna

Miejsce pracy: Kłodzko
Region: Dolnośląskie
Poszukiwana osoba do pracy na stanowisku:

REKRUTER

Wymagania:
- komunikatywność, otwartość
- łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych
- silna Motywacja do pracy
- zaangażowanie oraz duża samodzielność

Obowiązki:
- zamieszczanie ogłoszeń o pracę
- przeprowadzanie rozmów telefonicznych z kandydatami
- tworzenie rekomendacji
- selekcja napływających aplikacji

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy (Ty decydujesz ile czasu poświęcasz na pracę)
- pracę zdalną
- wynagrodzenie prowizyjne za każdego pozyskanego pracownika
- możliwość realizacji różnych projektów rekrutacyjnych
- dla osób bez doświadczenia szkolenie stanowiskowe

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszę o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu.
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA