Redaktor treści dla pacjentów

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
Leki.pl to najszybciej rosnący serwis farmaceutyczny w internecie. W związku z tym poszukujemy techników farmaceutycznych na stanowisko:Twórca treściJeśli jesteś praktykującym technikiem farmaceutycznym, który chce dzielić się swoją wiedzą poza codzienną pracą oraz dobrze czuje się w pracy z tekstem, to zgłoś się do nas!Szukamy osoby, która przybliży pacjentom tematy związane ze stosowaniem leków w wybranych przez redakcję lub zaproponowanych przez Redaktora Naczelnego działach tematycznych. Czego oczekujemy?1. Bardzo dobrej znajomości produktów znajdujących się na polskim rynku aptecznym,2. Bardzo dobrego warsztatu redakcyjnego,3. Dobrej znajomości zasad pisowni języka polskiego,4. Umiejętności przygotowywania materiałów zgodnie z zasadami SEO,5. Szybkiego wyszukiwania informacji w internecie,6. Rzetelności, dokładności, skrupulatności i terminowości,Oferujemy:• Elastyczny czas pracy,• zdalne wykonywanie obowiązków,• możliwość rozwoju i podniesienie kwalifikacji,• współtworzenie nowego projektu rzetelnej informacji o lekach dla pacjentów.Zainteresowana/y? Świetnie! Czekamy więc na Twoje CV.
Ogłoszenie pochodzi z infopraca.pl

Oferty pracy Praca.farmacja.pl

APTEKA GŁÓWNA ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI W KATOWICACH
8 godzin temu z infopraca.pl
MAGISTER FARMACJI - Apteka Główna w Piasecznie...
8 godzin temu z infopraca.pl
APTEKA GŁÓWNA zatrudni magistra farmacji CZĘSTOCHOWA...
8 godzin temu z infopraca.pl
APTEKA GŁÓWNA w Raszynie ul. Pruszkowska 51 poszukuje...
8 godzin temu z infopraca.pl
APTEKA GŁÓWNA W RASZYNIE - poszykuje TECHNIKA...
8 godzin temu z infopraca.pl

Podobne oferty pracy:

Redaktor

Twój zakres obowiązków, Tworzenie własnych prac – artykułów poradnikowych, treści marketingowych, opisów kategorii, W ramach współpracy z autorami zewnętrznymi pozyskiwanie treści o tematyce medycznej i farmaceutycznej, Tworzenie planu publikacji..

2022-07-27 12:40:20
DOZ.pl
16 dni temu z pracuj.pl

Redaktor treści dla pacjentów

Leki.pl to najszybciej rosnący serwis farmaceutyczny w internecie. W związku z tym poszukujemy techników farmaceutycznych na stanowisko: Twórca treści Jeśli jesteś praktykującym technikiem farmaceutycznym, który chce dzielić się swoją wiedzą poza cod

2022-07-19 11:35:01
24 dni temu z praca.farmacja.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości