Redaktor Naczelny Portalu web.gov.pl-praca również dla osoby z orzeczeniem

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Zakres obowiązków:
1.Redagowanie portalu Web.gov.pl: administrowanie i redagowanie treści portalu i publikacji online z zakresu tematyki projektu, redagowanie komunikatów prasowych, redagowanie materiałów marketingowych i reklamowych, bieżący kontakt z użytkownikami portalu w zakresie treści portalu, współpraca z serwisami/organizacjami/instytucjami partnerskimi, wybór tematów i zagadnień do publikacji.
2.Planowanie i udział w zewnętrznych wydarzeniach dotyczących tematyki e—biznesowej i przygotowywanie z nich relacji, w tym relacji wideo.
3.Promocja działań projektu za pośrednictwem kanałów społecznościowych, prowadzenie profili projektu: Facebook, Twitter, Youtube.
4.Udzialanie patronatów web.gov.pl i prowadzenie projektów partnerskich.
5.Zarządzanie architekturą informacji na portalu oraz tworzenie materiałów multimedialnych.
6.Moderacja społecznościowa portalu web.gov.pl.
7.Nadzór nad realizacją zamówień ujętych w HRF projektu przez zewnętrznych wykonawców.

Wymagamy:
1. Wykształcenie wyższe.
2. Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie redakcji.
3.Dobra orientacja w bieżących zagadnieniach związanych z rozwojem społeczeństwa informacyjnego oraz gospodarki elektronicznej.
4.Bardzo dobra znajomość narzędzi biurowych MS Office.
5.Umiejętność redakcji teksów (lekkie pióro).
6.Dobra organizacja pracy i terminowość.
7.Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
MILE WIDZIANE:
1. Wykształcenie wyższe (preferowany profil: ekonomia, finanse i bankowość , administracja, zarządzanie, rachunkowość, prawo, PR i dziennikarstwo).
2.Doświadczenie w realizacji projektów internetowych.
3.Doświadczenie w obszarze obsługi systemów CMS.
4.Dobra znajomość zagadnień związanych ze środkami pomocowymi UE, w tym obowiązujących procedur wdrażania funduszy strukturalnych.
5.Znajomość zagadnień z dziedziny gospodarki elektronicznej.
6.Znajomość ustawy Prawa zamówień publicznych.
7.Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
8.Znajomość technik prezentacji i doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych.

OFERUJEMY:
Pracę w instytucji państwowej na pełny etat.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Wynagrodzenie miesięczne 5300 zł brutto.
Przyjazną atmosferę.
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
Osoby z orzeczeniem
prosimy o podanie stopnia niepełnosprawności w CV
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Ogłoszenie pochodzi z fallwork.pl

Oferty pracy FALLWORK Sp. Z O. O.

TOWAROWANIE MARKETU - TYGODNIÓWKI
godzinę temu z fallwork.pl
Towarowanie sklepu- galeria Vivo
Pracownik działu – Tygodniówki
PRACOWNIK SKLEPU - TYGODNIÓWKI
Wykładanie towaru- tygodniówki