Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie
Twój zakres obowiązków
W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem. Będziesz także odpowiadać za weryfikację i uzgadnianie transakcji zarejestrowanych w systemie recepcyjnym i gastronomicznym, zamykanie i rozliczanie doby hotelowej, sporządzanie oraz analizę wymaganych raportów i sprawozdań.

CO CHCIELIBYŚMY, ABYŚ WNIÓSŁ/ WNIOSŁA DO ZESPOŁU
Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją
Potrafisz wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
Praca w godzinach nocnych nie stanowi dla Ciebie problemu
Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
Chcesz się rozwijać
Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

Jak o ciebie zadbamy?
Nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć, aby realizować codzienne zadania. Otrzymasz pakiet benefitów, jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i Multisport

Dlaczego warto pracować z nami?
Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

Co nas wyróżnia?
Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor - APLIKUJ!

Do what you love. Care for the world. ​ Dare to challenge the status quo! ​
#BELIMITLESS


O nas
Mercure to marka hoteli klasy midscale. Misją tych lokalnie inspirowanych hoteli jest zapewnienie gościom regionalnych doświadczeń. W hotelach Mercure można obejrzeć przedmioty wykonane przez miejscowych artystów, a także doświadczyć menu opierającego się na ekologicznym założeniu „z pola na stół”. Naszą pasją jest: Jedzenie-Napoje-Rzemiosło!

Oferty pracy Hotel Mercure Katowice

wczoraj z Nuzle
wczoraj z Nuzle

Podobne oferty pracy:

Recepcjonistka / Recepcjonista

Twój zakres obowiązków, Rejestracja oraz organizacja wizyt gości,, Odbieranie telefonów,, Przyjmowanie oraz wysyłanie korespondencji firmowej,, Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura, zamawianie niezbędnych artykułów spożywczych i biurowych,,..

2022-11-23 09:40:24
Umowa o pracę
Assa abloy mercor doors sp. zo.o
7 dni temu z pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twój zakres obowiązków, obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów oraz pracowników, przygotowywanie przesyłek pocztowych, nadzór nad obiegiem dokumentów, wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie, organizowanie bieżących spraw..

2022-11-21 15:40:51
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SPAR
9 dni temu z pracuj.pl

Recepcjonista / Recepcjonistka

Twój zakres obowiązków, W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem. Będziesz..

2022-11-18 11:40:18
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hotel Mercure Katowice Centrum
12 dni temu z pracuj.pl

Recepcjonistka/ Recepcjonista

Opis oferty pracy: Twój zakres obowiązków - Kompleksowe prowadzenie recepcji. - Przyjmowanie gości, klientów firmy i obsługa spotkań biznesowych. - Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych. - Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (p

2022-10-25 13:06:44
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Hospel sp. z o.o
36 dni temu z lento.pl

Recepcjonistka/ Recepcjonista

• Chcesz być częścią dynamicznego zespołu o dużym doświadczeniu i licznych sukcesach na rynku PV? • Chcesz mieć dobrą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie? A do tego pakiet benefitów pozapłacowych? • Lubisz wyzwania i masz dużo energii do działania? Nasz

2022-10-13 22:41:15
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MGM PROJEKT Sp. z o.o
48 dni temu z lento.pl

Recepcjonistka

Międzynarodowa firma poszukuje kandydata na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka. Wymagania: - doświadczenie na stanowisku administracyjnym, recepcyjnym około 2 lata - dobra znajomość języka angielskiego Obowiązki: -wsparcie...

2022-07-26 18:17:33
Hays Poland
127 dni temu z flexi.pl
Aplikuj na stanowisko:
Recepcjonista / Recepcjonistka
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości