Podobne oferty pracy

Inżynier Utrzymania RuchuNowe

pokaż opis

Zadania: Nadzór oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej parku maszynowego, Tworzenie planów przeglądów oraz remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych, Zamawianie części oraz materiałów niezbędnych do wykonywania prac remontowych oraz odpowiedzia

2018-11-16 12:00:22address
Dzisiaj z praca.pl

pokaż opis

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie..

2018-11-16 10:00:30address
Dzisiaj z hrlink.pl

Pracownik przebudowy działów w markecie budowlanymNowe

pokaż opis

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla jednego ze swoich klientów poszukuje kandydatów..

Sprzedawca w sklepieNowe

pokaż opis

Oferuję prace w sklepie spożywczym Lewiatan w miejscowości Goświnowice. Praca w systemie dwuzmianowym. Do obowiązków pracownika należy : - Obsługa klienta, - Dokładanie towaru, - Obsługa kasy..

2018-11-16 09:54:42address
Dzisiaj z Nuzle

starszy specjalista ds OrganizacyjnychNowe

pokaż opis

WARUNKI PRACY •

2018-11-16 08:00:07address
Dzisiaj z Biuletyn informacji publicznej

Sprzedawca na stoisku mięsnym

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2500 PLN Zakres obowiązków Sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich

2018-11-15 21:30:55address
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Animator czasu wolnego w STUDIO KIDS

pokaż opis

W związku z rozszerzeniem usług poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Animator czasu wolnego Wymagania: - kreatywność - chęci do pracy - ambicja i chęć dążenia do celu - umiejętność nawiązywania kontaktów z dziećmi i dorosłymi - odpowiedzialność

2018-11-15 17:47:04address
Wczoraj z lento.pl

Administrator korespondencji mailowej - j. czeski

pokaż opis

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w sw

2018-11-15 16:16:46address