Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

LISTONOSZ SAMOCHODOWY

Wynagrodzenie: od 2400 do 2400 zł netto miesięcznie Dołącz do nas, jeśli: masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy, jesteś osobą samodzielną, odpo

2022-08-08 17:16:06
Poczta Polska S.A
5 dni temu z dryg.pl

131 - krawcowa

Zakres obowiązków:wg.harmonogramu Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: umiejętność szycia odzieży Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dl

2022-08-12 18:41:48
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

134 - pracownik fizyczny

Zakres obowiązków:czyszczenie, szlifowanie elementów metalowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. BInne wymagania: do przyuczenia Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLNRodzaj umowy:Umo

OPERATOR PRASY KUŹNICZEJ atrakcyjne zarobki...

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w

2022-08-12 12:55:44
Agencja Pracy Koncepcja
Wczoraj z lento.pl

Pracownik Fizyczny

Zatrudnię od zaraz osoby do pracy przy budowie farm fotowoltaicznych. PRACA przy montażu oraz paneli fotowoltaicznych - NIEMCY. Doświadczenie nie jest wymagane chętnie nauczymy pracowników wszystkiego od podstaw. Zapewniamy zakwaterowanie oraz..

2022-08-12 12:03:28
Ecotec Polska
Wczoraj z Nuzle

BRUKARZ, Witam Przyjmę do pracy brukarza, pomocnika...

BRUKARZ, Witam Przyjmę do pracy brukarza, pomocnika .Rozliczenie tygodniowe,praca przez cały rok nawet zimą .Praca Warszawa - Radom okolice..

2022-08-12 09:45:04
Wczoraj z anonse.com

Murarz

Szukam Murarza do zbudowania małego domku .w okolicach Przysuchy proszę o kontakt 510195835

2022-08-11 20:26:24
2 dni temu z lento.pl

128 - pracownik ogólnobudowlany

Zakres obowiązków:Remont mieszkań i domów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Obsługa elektronarzędzi, dyspozycyjność, sumienność, znajomość technik budowlanych (gładzie, tynki, płyty K-G, malowan

2022-08-11 18:41:43
Jmg jakub glas
2 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Ślusarz, spawacz, monter - produkcja naczep -superoferta

KONCEPCJA Z nami podejmiesz dobrą pracę. Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizuj

2022-08-11 16:06:20