Psycholog/psychoterapeuta- praca zdalna-Polska

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Poszukiwany do współpracy- praca zdalna - psycholog, psychoterapeuta z doświadczeniem w zaburzeniach lękowych, który czułby się zgodny z atmosferą witryny totylkostrach.pl. Mile widziane zainteresowania terapeutyczne wokół postmodernistycznych sposobów myślenia w psychoterapii lub/ i nurty terapeutyczne m.in. systemowy, narracyjny, ericksonowski, psychologii pozytywnej, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, terapia skoncentrowana na emocjach, terapia akceptacji i zaangażowania itp.

Oferuję: elastyczne godziny pracy, atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe, umowa o współpracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, lm oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, którzy prześlą do nas swoje oferty, zapewniamy całkowitą dyskrecję i poufność, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883.
Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli zgodnym z RODO w swoim CV. Dzięki temu, będziemy mogli się z Państwem skontaktować w celach rekrutacyjnych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Oferty pracy Poradnia psychologiczna online

Psycholog psychoterapeuta- praca zdalna B2B
3 tygodnie temu z lento.pl
Psycholog, psychoterapeuta do współpracy-praca...
miesiąc temu z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Psychoterapeuta

Zakres obowiązków:- praca z pacjentem indywidualnie,- psychoterapeuta,- psychoedukacja, Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: otwartość, komunikatywność, mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku

2022-09-30 18:41:51
Spółdzielnia Socjalna Uciec Dysforii
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Psychoterapeuta po drugim roku szkolenia

2022-08-29 12:50:41
33 dni temu z gratka.pl

Poszukiwany do współpracy- praca zdalna- psycholog, psychoterapeuta (min II rok) z doświadczeniem w zaburzeniach lękowych , który czułby się zgodny z atmosferą witryny totylkostrach.pl. Mile widziane zainteresowania terapeutyczne wokół postmodernisty

2022-08-04 09:37:58
Poradnia psychologiczna online
58 dni temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA