Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Ciechanów
Region: Mazowieckie
Najlepiej czujesz się w handlu? Lubisz bezpośredni kontakt z Klientem? W sprzedaży stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś/Chciałabyś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

Jeśli odpowiedź brzmi: „tak”, dołącz do naszego zespołu!
Dlaczego Over Group?

Zrzeszamy 6 marek i 4 spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną
z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na
3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Działamy na rynku od ponad 20 lat, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży, a nasze marki są rozpoznawalne. Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces, oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.


Doradca / Przedstawiciel Handlowy w branży produktów dla zwierząt

4500–15 000 zł brutto


Oferujemy:
• Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę Klientów.
• Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu i rozliczane są miesięcznie – każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia. Świetnie, prawda?
• Kompleksowe wdrożenie, oparte również o szkolenia produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania wiedzy.
• Otrzymujesz od nas narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy także do użytku prywatnego zgodnie z zasadami przyjętymi w Firmie, laptop, smartphone, autorski system CRM i aplikację mobilną.
• Możesz liczyć na stałe wsparcie przełożonego, zespołu terenowego i stacjonarnego, a nasi Product Managerowie pomogą Ci w zakresie merytoryki i oferty produktowej.
• Otrzymujesz także pakiet próbek produktów oraz wszelkie materiały marketingowe.
• Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę o pracę – żadnych śmieciówek!
• System motywacyjno-rozwojowy: program rozwoju kompetencji doradczych i handlowych z atrakcyjnymi benefitami.


Dlaczego jeszcze warto?
• Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie, programy rabatowe i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego miesiąca,
• zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe,
• cykliczne targi i eventy branżowe,
• organizujemy spotkania integracyjne i team building,
• otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty,
• dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki firmowej – książki,
e-booki, audiobooki,
• możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia,
• oferujemy Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć go i zgarnij premię!
• Skontaktuj się z nami, aby przekonać się jakie są jeszcze inne powody, aby dołączyć do naszego zespołu!


Zadania:
• Nie tylko Przedstawiciel, ale i Doradca - bądź Specjalistą w swojej dziedzinie i zdobywaj uznanie Klientów poprzez zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na Jego potrzeby.
• Ciesz się samodzielnością, to Ty planujesz własną pracę - umawiasz wizyty, tworzysz trasówki, odwiedzasz Klientów i raportujesz jak dobrze Ci poszło!
• Otrzymujesz od nas bazę Klientów – jako świetny Handlowiec poszerzaj ją, gdy jest okazja.
• Będziesz sprzedawać cenione przez Klientów preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.


Oczekujemy:
• Prawa jazdy kat. B – abyś mógł dotrzeć do naszych wspaniałych Klientów.
• Zaangażowania i dużej motywacji – wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!
• Doświadczenia w sprzedaży terenowej.
• Jesteś z branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne? Super!
• Jeśli posiadasz doświadczenie sprzedażowe, ale w innej branży – również zapraszamy! Porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

Rekrutujemy na różne regiony. Podział terenów zgodnie z rejonizacją przyjętą w Firmie. Jeśli nie skontaktowaliśmy się z Tobą, być może nie odpowiadała nam lokalizacja Twojego miejsca zamieszkania. Daj nam znać, czy jesteś gotowy/a na ewentualną relokację.
Stale pozyskujemy talenty do naszej organizacji. Rozwijamy się w różnych gałęziach biznesu, co pozwala znaleźć zatrudnienie wielu osobom w naszej organizacji. Zachęcamy do wyrażenia zgody na pozostanie w bazie aplikacji OVER Group.


Prosimy o umieszczenie w CV następujących klauzul:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Administratorem Danych Osobowych jest OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, zwana dalej „Spółką. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych
w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi

Chcesz mieć na oku podobne oferty pracy?

Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
Przedstawiciel Handlowy Ciechanów w promieniu 25km

O firmie OVER GROUP

  • OVER Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytow
  • ul. Warszawska 65
  • Tel.: +48436771339
  • 98-100 Łask
  • Nip: 831 163 03 16
  • www: https://over-group.com/

Oferty pracy OVER GROUP

5 dni temu z Nuzle
5 dni temu z Nuzle
Product Manager
5 dni temu z lento.pl
Przedstawiciel Handlowy
6 dni temu z lento.pl
Pracownik produkcji
tydzień temu z lento.pl

Podobne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy rynku HoReCa (restauracje...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - aktywny rozwój sprzedaży kilku marek producenckich w sektorze HoReCa (głównie restauracje i hotele) - znana i rozpoznawalna marka w Polsce - realizacja zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących wyniki - fachowa obsługa ora

2024-06-12 22:30:08
SALESHR 
4,1 
Wczoraj z aplikuj.pl 

Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, prezentowanie oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów, negocjowanie warunków zawieranych transakcji, realizowanie zamówień ze strony klientów, dostawę tow

2024-06-12 18:41:22
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie 

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, Praca na podległym terenie, Realizacja polityki i wyznaczonych celów sprzedażowych, Budowa silnej pozycji firmy na lokalnym rynku, Monitorowanie działań konkurencji, Uczestnictwo w targach. Pra

2024-06-12 14:00:08
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, Praca na podległym terenie, Realizacja polityki i wyznaczonych celów sprzedażowych, Budowa silnej pozycji firmy na lokalnym rynku, Monitorowanie działań konkurencji, Uczestnictwo w targach. Pra

2024-06-12 14:00:08
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z praca.pl 

Przedstawiciel handlowy

Oferta skierowana tylko dla tych, którzy chcą i potrafią konkretnie zarabiać

2024-06-12 10:40:02
Polski tytoń spółka akcyjna 
3,9 
Wczoraj z praca.pl 

Przedstawiciel handlowy

Oferta skierowana tylko dla tych, którzy chcą i potrafią konkretnie zarabiać

2024-06-12 10:40:02
Polski tytoń spółka akcyjna 
3,9 
Wczoraj z praca.pl 

Przedstawiciel handlowy

Oferta skierowana tylko dla tych, którzy chcą i potrafią konkretnie zarabiać

2024-06-12 10:40:02
Polski tytoń spółka akcyjna 
3,9 
Wczoraj z praca.pl 

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

2024-06-11 16:45:03
2 dni temu z eprzasnysz.pl 

Przedstawiciel Handlowy ds. Transportu Międzynarodowego

Wymagania: doświadczenie w w branży transportowej / export do Dani/Szwecji (Niemcy będą dodatkowym atutem)

2024-06-11 15:31:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
NTG ROAD A/S
2 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska: Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi. Realizacja założonych planów sprzedaży i zadań. Przygotowywanie, redagowanie ofert handlowych, sporządzanie umów. Duża samodzielność i zaangażowanie w pra

2024-06-11 15:20:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
REMONDIS MEDISON SP. Z OO
2 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Dołącz do naszego zespołu i odkryj swoje możliwości. Szukamy Przedstawiciela handlowego do siedziby w Płocku. Kogo szukamy? Osób otwartych, chętnych do budowania relacji i prowadzenia rozmów handlowych chętnych do pracy i nauki potrafiących..

2024-06-11 15:12:18
P.H.P. ROLSERWIS S.A
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle  

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta

Zakres obowiązków: Obsługa leadów sprzedażowych; Oferowanie i sprzedaż Klientom produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy, ze szczególnym naciskiem na usługę budowy domu jednorodzinnego; Budowa i utrzymywanie długotrwałej, opartej na zaufani

2024-06-11 11:10:07
10000 - 15000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dom Pełen Energii Sp. z o.o 
4,9 
2 dni temu z praca.pl 

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Sprzedaż materiałów chemii budowlanej renomowanego producenta - Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami - Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (hurtownie budowlane, wykonawcy, deweloperzy) - Odpowiedzialność za real

2024-06-11 07:30:08
STAINER SP Z O O
2 dni temu z aplikuj.pl 

Przedstawiciel Handlowy / Przedstawicielka Handlowa

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.To będą Twoje zadania: Realizacja planów sprzedażowych i dystrybucyjnych Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem Realizacja standardów ekspozycyjnych Rozwój klientów i sprzedaży w swoim

2024-06-10 15:41:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
LOTTE Wedel sp. z o. o
3 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Poszukujemy specjalisty do Hurtowni płyt wiórowych i akcesoriów meblowych. Wymagania: • Doświadczenie w sprzedaży płyt wiórowych oraz akcesoriów meblowych, w obrocie hurtowym i detalicznym • Znajomość produktów Blum, Sevroll, Kronospan, PFL oraz..

2024-06-10 14:59:02
5000 - 7000 zł
Bomar
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle  

Przedstawiciel Handlowy - dział usług porządkowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych Aktywne prowadzenie działań handlowych w zakresie usług porządkowych Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków ko

2024-06-10 14:31:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Juwentus Serwis Sp. z o. o
3 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel handlowy

Budowa i obsługa rynku na podległym terenie. Branża budowlana - technika mocowań i wierceń

2024-06-10 13:44:18
6000 - 10000 zł Umowa: Kontrakt B2B Rodzaj pracy: Stała
Amex
3 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel handlowy - dział ochrony fizycznej

Jeśli: Potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów Dbasz o wysoki poziom współpracy z Klientami, budując z nimi trwałe relacje biznesowe Potrafisz przygotowywać oferty handlowe i negocjować warunki kontraktu Wiesz jak zapewnić Klientom opiekę posprzedażow

2024-06-10 13:21:13
Juwentus Serwis Sp. z o. o
3 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Poszukujemy osoby: -komunikatywnej -zorientowanej na cel -dobrze organizującej pracę własną -samodzielnej -gotowej do pracy na stanowisku handlowym -szukającej stabilnego zatrudnienia w firmie bez korporacyjnej budowy Zapewniamy pełną wiedzę i szkol

2024-06-10 11:53:04
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Experts
3 dni temu z lento.pl 

Sales Representative (IT)

For our Partner - a Czech capital group executing projects in the field of revolutionary information technologies in Poland - we are currently looking for a Candidate who will be responsible for B2B sales in Poland. You will create the most used serv

2024-06-10 11:28:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Human4Human Recruitment 
5,0 
3 dni temu z lento.pl 

Młodszy przedstawiciel handlowy ds. monitoringu...

Twój zakres obowiązków Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień Budowanie bazy Klientów Kreowanie pozytywn

2024-06-10 10:57:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ALFA
3 dni temu z lento.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Twoje zadania: Zdobywanie nowych klientów biznesowych i osiąganie celów sprzedaży; Sprzedawanie usług zarządzania flotą i optymalizacji biznesu; Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami; Reprezentowanie naszej firmy na swoim terenie

2024-06-10 08:40:07
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Cartrack Polska Sp. z o. o
3 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy HoReCa

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji. Rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa. Identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa. Realizacja ce

2024-06-09 10:07:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MAKRO Cash and Carry Polska S.A 
4,1 
4 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:Współpraca z zespołem. Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym terenie. Stałe powiększanie bazy klientów. Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi i najważniejszymi kontrahentami. Raportowanie zrealizowanych działań. Wymagania:Wym

2024-06-08 18:41:40
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim 

Przedstawiciel Handlowy / Sales Representative

Zakres obowiązk ów:Kompleksowa obsługa Klienta zgodna z polityką firmy na terenie całej Polski i za granicą (doradztwo, ofertowanie, realizowanie zam ówień, monitorowanie płatności).Pozyskiwanie nowych Klient ów oraz dbanie o relacje z obecnymi Klien

2024-06-08 11:54:02
Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z jobs.pl 

Regionalny przedstawiciel handlowy - genetyka...

Regionalny przedstawiciel handlowy - genetyka zwierząt hodowlanychTwój zakres obowiązków Obsługa aktualnych Klientów – fermy trzody chlewnej (głównie hodowle wielkości od 100 – do 2000 sztuk i większe) na terenie regionu północno – wschodniej Polski;

2024-06-08 11:00:23
Ipk Sp. z o. o
5 dni temu z gowork.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska: nawiązywanie relacji handlowych, nastawienie na realizację celów sprzedażowych

2024-06-07 14:50:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BOWIM S.A 
3,8 
6 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy - Pompy ciepła

TERMOMODERNIZACJA OBIEKTÓW Handlowiec Regionalny Manager - TERMOMODERNIZACJA Szukamy handlowców, regionalnych managerów w celu nawiązywania współpracy i doprowadzenia do podpisania kontraktów na sprzedaż NASZEJ OFERTY HANDLOWEJ - TERMOMODERNIZACJA OB

2024-06-07 12:06:03
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
Eco energia
6 dni temu z lento.pl 

Przedstawiciel Handlowy ds. elektromobilności...

Jako Partner Handlowy będziesz współpracował z działem sprzedaży oraz działem operacyjnym Elomoto.eco w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod dzierżawę stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaży stacji, a także pozostałych nowoczesnych ro

2024-06-07 11:30:09
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 
5,0 
6 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy ds. elektromobilności...

Jako Partner Handlowy będziesz współpracował z działem sprzedaży oraz działem operacyjnym Elomoto.eco w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod dzierżawę stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaży stacji, a także pozostałych nowoczesnych ro

2024-06-07 11:30:09
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 
5,0 
6 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy ds. elektromobilności...

Jako Partner Handlowy będziesz współpracował z działem sprzedaży oraz działem operacyjnym Elomoto.eco w zakresie pozyskiwania lokalizacji pod dzierżawę stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaży stacji, a także pozostałych nowoczesnych ro

2024-06-07 11:30:09
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 
5,0 
6 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Za co będziesz odpowiedzialny/a: Opieka i stały kontakt z istniejącymi już klientami firmy, Pozyskiwanie nowych klientów, Przygotowywanie indywidualnych ofert, Negocjowanie transakcji i umów handlowych, Zbieranie i przekazywanie informacji dotyczącyc

2024-06-06 14:40:02
4500 - 15000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ODMET S.A
7 dni temu z praca.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązującą kontakt z drugim człowiekiem? Wyróżniasz się kreatywnością oraz pozytywnym nastawieniem do życia? Masz już doświadczenie w kontaktach z klientem? Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami swoje umiejętności sp

2024-06-05 11:01:02
ONLINE MARKETING HELP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
8 dni temu z gowork.pl 

Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R11

Dołącz do naszego zespołu! Potrafisz prowadzić rozmowy handlowe? W pracy cenisz sobie niezależność i przejrzysty system wynagradzania? Aplikuj na stanowisko Przedstawiciel Handlowy branży Agro! Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R11Obowiązki sprzeda

2024-05-27 11:00:32
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE EKODARPOL
17 dni temu z gowork.pl 

Doradca / Przedstawiciel Handlowy w branży produktów...

Najlepiej czujesz się w handlu? Lubisz bezpośredni kontakt z Klientem? W sprzedaży stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę? Jeśli odpowiedź brzmi

2024-05-25 11:00:25
Over Group Sp. z o.o. S.K
19 dni temu z gowork.pl 

Przedstawiciel Handlowy

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Orange Polska. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Reprezentant Handlowy. Zakres obowiązków: Planowanie i odbywanie wizyt handlowych ; Prowadzenie rozmów sprzedażowych; Realizacja wyznaczonych celów; Oczeki

2024-05-06 13:03:23
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Optical Fibers sp. zo.o
38 dni temu z lento.pl 

Przedstawiciel Handlowy (rynek chemii budowlanej)...

Przedstawiciel Handlowy (rynek chemii budowlanej) - miejsce pracy: Płońsk, Płock, Gostynin, Sochaczew i okolice Do nowo stworzonego regionu obejmującego teren: Września, Konin, Gostyń

2024-03-09 06:35:04
MEGARON
96 dni temu z absolvent.pl 

Zobacz inne oferty

Aplikuj na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przedstawiciel Handlowy Ciechanów

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 819 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy