proste prace związane z pakowaniem -osoby z orzeczeniem

Miejsce pracy: Zgierz
Region: Łódzkie
Obowiązki:
pakowanie produktów, jednostkowych do opakowań zbiorczych



Wymagania:
Wymagania konieczne:-brak
Umiejętności i uprawnienia:-brak

Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)-lub chęć jej wyrobienia

Wykształcenie:

brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku


Miejsce pracy: Łódź

Wynagrodzenie do 3500zł brutto

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Podobne oferty pracy:

Pomoc krawiecka Nowe

Zakres obowiązków:Wykonywanie prac związanych z wykonawstwem oraz przeróbką i naprawą wyrobów odzieżowych z różnego rodzaju materiałów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLNRodzaj umowy:Umowa o pra

2022-09-26 18:42:17
Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Inżynier jakości Nowe

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

2022-09-26 15:01:45
LeasingTeam Group
Dzisiaj z hrlink.pl

Pracownik sortowni -Lućmierz - 24 zł brutto/h Nowe

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko Magazynier Firma zajmuję się sortowaniem paczek kurierskich. Miejsce pracy: Lućmierz Obowiązki:  Sortowanie przesyłek  Obsługa skanera  Obsługa komputera Oferujemy:  Zatrudnienie na pods

2022-09-26 10:50:18
HSS WORK
Dzisiaj z lento.pl

praca na hali magazynowej dla osób z orzeczeniem Nowe

Do twoich obowiązków należeć będzie: • Kontrola ilościowa • Segregacja • Pakowanie Zgłoś się do nas, jeśli: • Cechuje Cię zaangażowanie w pracę zespołową • Masz zdolności manualn - orzeczenie o niepełnosprawności warunek konieczny kandydatom..

2022-09-26 08:11:22
savate
Dzisiaj z Nuzle

na pakowalnie -osoby z orzeczeniem praca siedząca Nowe

PRACOWNIK KOMPLETACJI ZAMÓWIEŃ Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - kompletowanie zamówień - pakowanie paczek Wymagania: - odpowiedzialność i dokładność - orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy: - zatrudnienie..

2022-09-26 08:11:22
savate
Dzisiaj z Nuzle

osoby z orzeczeniem do działu kompletowania produktu Nowe

PRACOWNIK DZIAŁU MAGAZYNU (PAKOWACZ) zakres obowiązków: - pakowanie produktów kosmetycznych - kontrola jakości pakowanych produktów wymagania: - umiejętność pracy w zespole - zaangażowanie - orzeczenie o niepełnosprawności oferujemy: -..

2022-09-26 08:11:22
savate
Dzisiaj z Nuzle

produkcja osoby z orzeczneiem bez doświadczenia Nowe

Kompletacja zamówień- osoba z orzeczeniem Dołącz do naszego zespołu – obecnie poszukujemy pracownika do kompletacji zamówień i pakowania. Twoje zadania: • kompletacja zamówień • pakowanie/ przygotowywanie paczek • kontrola jakości • udział w..

2022-09-26 07:59:30
nideks pol
Dzisiaj z Nuzle

operator działu produkcji -osoba z orzeczeniem Nowe

Poszukiwani pakowacze- osoby z orzeczeniem Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko: Pakowacza. Obowiązki: pakowanie dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, obsługa linii pakującej, Wymagania: sumienność i..

2022-09-26 07:59:27
nideks pol
Dzisiaj z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
proste prace związane z pakowaniem -osoby z orzeczeniem
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości