Podobne oferty pracy

Pracownik produkcjiNowe

pokaż opis

Krajowy lider w produkcji rur i profili stalowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Katowice (śląskie) Numer referencyjny: produkcja/jobs.pl WYMAGANIA:..

2018-11-20 07:54:00address
Dzisiaj z Nuzle

ŚlusarzNowe

pokaż opis

Krajowy lider w produkcji rur i profili stalowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Ślusarz Miejsce pracy: Katowice (śląskie) Numer referencyjny: ślusarz/jobs.pl WYMAGANIA: Wykształcenie..

2018-11-20 07:53:54address

MOBILNY TECHNIK SERWISU CNC maszyn do drewna

pokaż opis

OBOWIĄZKI montaż, ustawianie i uruchamianie nowych maszyn oraz szkolenie klientów w ich obsłudze naprawa i przegląd maszyn już pracujących budowanie dobrych relacji z klientem WYMAGANIA wykształcenie minimum średnie techniczne w zawodzie: mechanik, e

2018-11-19 21:25:08address
Wczoraj z infopraca.pl

KOMISJONOWANIE ZE SKANEREM bez znajomości j.niemieckiego

pokaż opis

KOMISJONOWANIE ZE SKANEREM bez znajomości j.niemieckiego - TÖPEN #9,49€ Poszukujemy komisjonerów (kobiet,mężczyzn,par) na magazyn w miejscowości Töpen Praca polega na zbieraniu zamówień przy..

2018-11-19 15:32:11address
Wczoraj z Nuzle

Pakowacz

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach.,.Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług Wynagrodzenie brutto od 13,7 PLN Zakres obowiązków - Kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją; pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki; d

2018-11-19 15:30:55address
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Kierownik Zmiany w Restauracji Pizza Hut Delivery

pokaż opis

Twoje zadania: Prowadzenie zmian w restauracji Analiza wyników oraz wybranych kategorii kosztowych Zapewnianie Gościom 100% satysfakcji Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę ..

2018-11-19 14:40:36address
Wczoraj z pracuj.pl

Spawacz metodą MAG135

pokaż opis

Oszukiwany: Spawacz MAG135 Miejsce pracy : Chorzów CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniem spawalniczym i pomocniczym, jednakże..

2018-11-19 14:35:14address

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER +TOP

pokaż opis

Wymagania: - Wyuczony zawód elektryk - komunikatywna znajomość języka niemieckiego Obowiązki: - montaż instalacji elektrycznych; układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elek

2018-11-19 13:44:20address
Wczoraj z lento.pl