**Pracuj na Produkcji w Ostrowie z Najlepszymi! (MAHLE Behr)

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Region: Wielkopolskie
Szukasz pracy na lata? Chcesz się rozwijać w rzetelnej firmie produkcyjnej?
Praca na produkcji CI NIE STRASZNA? 
Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Zarób z nami ponad 2 tys „na rękę” i więcej. 

Aktualnie, dla naszego klienta, firmy MAHLE Behr - Solidny Pracodawca Roku, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowiskach produkcyjnych.

Oferujemy: 

Pracę dla kobiet i mężczyzn 
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa miesięczna + pakiet premii (miesięczne od 200 do 500 PLN, dodatki systemowe, Nagrody Dyrektora i in.) 
Podwyżki po 3 i 6-ciu miesiącach pracy 
Umowę o pracę na cały etat (opłacane składki, płatny urlop wypoczynkowy itp.) 
Dogodny dla Ciebie system pracy – zmianowy lub brygadowy 
Zatrudnienie na stałe u Klienta – jeśli się sprawdzisz 
Możliwości awansu i rozwoju (kursy, szkolenia)

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
Masz motywację do pracy, jesteś zaangażowany i chcesz się rozwijać, a dodatkowo masz możliwość pracy na 3 zmiany.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością pracy na stałe u Klienta. Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364). 

Wyślij SMS o treści PRACA na nr 723 - pokaż numer telefonu - 723 190 493 lub 723 - pokaż numer telefonu - 723 193 101, a skontaktujemy się z Tobą lub naciśnij przycisk APLIKUJ, by wysłać nam swoje CV już teraz. 

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco ) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)Adecco .com.
Aplikuj na stanowisko:
**Pracuj na Produkcji w Ostrowie z Najlepszymi! (MAHLE Behr)
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości