Pracownik w dziale opakowań OD ZARAZ! - UMOWA O PRACĘ!

Miejsce pracy: Jaktorów
Region: Mazowieckie
GREENYARD Logistics Polska Sp. z o.o. - operator logistyczny wyspecjalizowany w usługach FMCG, magazynowaniu i dystrybucji świeżych i mrożonych produktów poszukuje pracownika!

Stanowisko: Operator wózka widłowego
Lokalizacja: Żabia Wola, ul. Wiśniowa 1

Oferujemy:
* pracę w oparciu o umowę o pracę
* atrakcyjne wynagrodzenie 4500 brutto (podstawa+premia)
* pracę w systemie zmianowym
* pracę z dowozem do firmy z Rawy Mazowieckiej, Białej Rawskiej, Radomia oraz Pionek
* możliwości uzyskania benefitów: karnety do kina lub na basen, ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:
* obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
* załadunek i rozładunek towarów,
* rozmieszczanie towaru na regałach
* dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
* uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania
* doświadczenie jako kierowca wózka widłowego (minimum 3 miesiące)
* książeczka sanitarno-epidemiologiczna
* wykształcenie minimum zawodowe
* dyspozycyjność,rzetelność, pracowitość
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA