Pracownik transportu wewnętrznego/elektryk CL POLOmarket

Miejsce pracy: Kłobuck
Region: Śląskie
Grupa Polomarket to największa polska sieć supermarketów.

Tworzą ją spółki detaliczne prowadzące sklepy, a także spółka logistyczna dysponująca trzema centrami logistycznymi. Firma startowała w 1997 roku z 27-oma sklepami. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i ponad 2,5 mld obrotu netto rocznie. Sklepy sieci Polomarket odwiedza miesięcznie blisko 9 mln klientów. Obecnie Polomarket daje zatrudnienie 5.800 osobom.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik transportu wewnętrznego/elektryk w Centrum Logistycznego Polomarket w Kłobucku

W ramach podjęcia u nas pracy oferujemy:

- Umowę o pracę,
- Przyjazną atmosferę oraz wdrożenie do pracy "pod okiem" kierownika i współpracowników,
- Pakiet prywatnej opieki medycznej,
- Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich na korzystnych warunkach,
- Kartę BENEFIT dla pracowników,
- Bony świąteczne,
- Wydarzenia i imprezy firmowe,
- Wyprawki dla pierwszoklasistów,
- Możliwość rozwoju i szkolenia,
- Kurs języka obcego,
- Odzież ochronną i niezbędne narzędzia do pracy.

Do Twoich zadań będzie należało:

- utrzymanie w pełnej sprawności urządzeń elektrycznych i urządzeń magazynowych;
- usuwanie bieżących awarii;
- wykonywanie przeglądów, prac konserwatorskich i modernizacji;
- prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą;
- współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie usług serwisowych.

Twoje kompetencje:

- wykształcenia kierunkowego minimum zasadnicze zawodowe (o specjalności elektryk, elektromechanik, automatyk, elektronik, mechanik samochodowy lub podobnej);
- mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w montażu i konserwacji instalacji oraz urządzeń elektrycznych;
mile widziane posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1kV, w przypadku braku uprawnień oferujemy pomoc w ich uzyskaniu;

Adres: ul. Główna 3, 42-100 Kłobuck
Kontakt tel. 518 - pokaż numer telefonu - 518010349 lub 518 - pokaż numer telefonu - 518010676

Zgodnie z art. 13 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest „Polomarket ” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Giebni, (Pakość 88-170, Giebnia 20).
Z ADO może się Pani / Pan skontaktować poprzez adres email, telefonicznie lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się pisemnie na adres siedziby Administratora.
Dane zbierane są dla potrzeb rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody - także dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO. Podanie danych zawartych w formularzu rekrutacyjnym jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych osobowych dla potrzeb rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji oraz dla potrzeb wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach jest Pani / Pana zgoda, o ile - w przypadku przyszłych rekrutacji - taka zgoda została przez Panią / Pana udzielona.
Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu rozstrzygnięcia niniejszej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana odrębnej zgody na uwzględnienie niniejszego zgłoszenia dla potrzeb przyszłych rekrutacji ADO – nie dłużej jednak niż prze okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.
Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom świadczącym dla ADO usługi związane z przeprowadzaniem postępowań rekrutacyjnych i usługi informatyczne. Ww. przekazanie będzie się odbywało zgodnie z prawem - wyłącznie na podstawie umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych lub na podstawie innego instrumentu prawnego, który podlega prawu Unii Europejskiej i prawy Rzeczypospolitej Polskiej.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych osobowych.
Przysługuje Pani / Panu prawo cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji lub dla potrzeb przyszłych rekrutacji, o ile taka zgoda została przez Panią / Pana udzielona. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, w przypadku gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza unijne i polskie przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.
Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy, że spółka „Polomarket ” Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania od Pani/Pana dodatkowej, dobrowolnej, pisemnej zgody.
Polomarket ” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy POLOMARKET SP. Z O. O.

Specjalista ds. marketingu
tydzień temu z pracuj.pl
Magazynier
2 tygodnie temu z Centralna baza ofert pracy

Podobne oferty pracy:

ELEKTRYK, AUTOMATYK, ELEKTROMONTER Nowe

Wymagania: - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne - Wiedza na temat elektrotechniki, elektroniki - Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych - Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki - Znajomość rysunku techniczneg

2022-05-16 21:27:23
Firma CZERWIŃSKI
Dzisiaj z infopraca.pl

Elektryk - praca od zaraz Niemcy lub Belgia

Elektryk - praca od zaraz Niemcy lub BelgiaJesteś elektrykiem? Szukasz dobrze płatnej pracy?Mamy..

2022-05-15 01:16:30
KLAVER
Wczoraj z trojmiasto.pl

Elektryk

Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wg niemieckich przepis ów na czas nieokreślony, wynagrodzenie w wysokości:* 13 euro netto/h z zapewnionym zakwaterowaniem,* 16 euro netto/h z własnym zakwaterowaniem,dodatkowa premia powitaln

2022-05-09 11:54:15
7 dni temu z jobs.pl

Praca Elektryk Niemcy

Firma IMS GmbH oferuje prace dla: ELEKTROMONTERA / ELEKTRYKA Zarobki w zaleznosci od doswiadczenia od 13-14 €/h Brutto + dieta netto za dzien pracy 50-60€ 1. ELEKTROMONTER/ ELEKTRYK BUDOWLANY: • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemyslowy

2022-05-06 13:14:35
IMS GMBH
10 dni temu z lento.pl

Elektryk

Twój zakres obowiązków, elektryk, elektromechanik

2022-05-05 11:40:35
Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa...
11 dni temu z pracuj.pl

Elektryk

Twój zakres obowiązków, Konserwacja i naprawy instalacji elektrycznych;, Demontaż nieaktywnych instalacji energetycznych oraz montaż nowych sieci/instalacji energetycznych i punktów poboru energii elektrycznej;, Konserwacja i remonty instalacji..

2022-04-28 12:40:30
MASKPOL S.A
18 dni temu z pracuj.pl

Elektryk

Twój zakres obowiązków, wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych;, montaż i modernizacja rozdzielnic; , diagnozowanie i usuwanie usterek;, pomiary elektryczne;, prowadzenie dokumentacji technicznej

2022-04-26 20:40:22
Servis system tomasz sekret
20 dni temu z pracuj.pl

Zatrudnię Elektryka

Wykonywanie instalacji elektrycznych przemysłowych, domowych, awarie elektryczne

2022-04-26 07:34:01
Instalacje Elektryczne
20 dni temu z lento.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik transportu wewnętrznego/elektryk CL POLOmarket
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości