Pracownik sprzątający z orzeczeniem - Starachowice

Miejsce pracy: Starachowice
Region: Świętokrzyskie
Ogólnopolska firma sprzątająca zatrudni mężczyznę do pracy w serwisie sprzątającym na obiekcie zakładu na ul. RADOMSKA 86 w Starachowicach

Wymagania:
-dokładność, sumienność
- orzeczenie o niepełnosprawności- wszystkie grupy
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:
-sprzątanie na terenie zakładu, pomieszczenia socjalne, szatnie,sprzątanie na hali

Praca na dwie zmiany od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 lub 7.00 do 14.00 i 14.00-21.00

Praca na umowę o pracę na ETAT .

Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Praca od zaraz. „Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-542), ul. Janickiego 20 b, tel. +48 61 660 - pokaż numer telefonu - 61 660 11 00, e-mail: clarsystematclarsystem.pl Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.clarsystem.pl. Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem iodatrodo.pl Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.”

Oferty pracy Clar System

Pracownik porządkowy - Środa Śląska / Komorniki
wczoraj z lento.pl
Pracownik porządkowy / Sprzątaczka - Dobrzyń...
wczoraj z lento.pl
Sprzątaczka biurowa - Kąty Wrocławskie
wczoraj z lento.pl
Pracownik Serwisu Porządkowego - Tyniec Mały
wczoraj z lento.pl

Podobne oferty pracy:

Pracownik sprzątający - Mielec Nowe

Agencja Ochrony Specjał wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni kandydatów na stanowisko: Personel..

2023-01-31 18:01:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PPHU Specjał Sp. z o. o
Dzisiaj z hrlink.pl

Pracownik sprzątający Pionki

Cenaz zł 3010 - Ogłoszenie ID:1130371 z działu Praca fizyczna Praca z dnia 2022-11-03 dotyczy: Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości zatrudni :

2022-11-04 08:32:03
88 dni temu z twojradom.pl

Pracownik sprzątający Pionki

Cenaz zł 3010 - Ogłoszenie ID:1127158 z działu Praca fizyczna Praca z dnia 2022-10-28 dotyczy: Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku z

2022-10-29 08:32:03
94 dni temu z twojradom.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik sprzątający z orzeczeniem - Starachowice
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości