Pracownik sprzątający mile widziane orzeczenie Dąbrowa G

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Region: Śląskie
Stabilna firma poszukuje osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu w Dąbrowie Górniczej (sprzątanie biur, warsztatów, pomieszczeń sanitarnych). Lokalizacja: ul. Koksownicza
Praca na umowę o pracę lub zlecenie. Oferujemy zatrudnienie na dłuższy okres w stabilnej firmie, pełne przeszkolenie, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej, niezbędne narzędzia pracy.

Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Godziny pracy: 6.00 - 12.00

Ze względu na dojazd do obiektu mile widziana osoba z własnym autem.

Tel. 723 - pokaż numer telefonu - 723 700 420

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”
“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Podobne oferty pracy:

Pracownik sprzątający

Zakład Pracy Chronionej zatrudni Panią z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności na stanowisko pracownika sprzątającego. Praca od zaraz w centrum Katowic w budynku biurowym. Do zakresu obowiązków należy sprzątanie..

2022-05-11 11:36:28
Multiservice Sp. z o. o
6 dni temu z Nuzle

Pracownik sprzątający teren zewnętrzny stabilne...

"EZT " to firma z ponad 30 - letnim doświadczeniem w branży usług czystościowych. Swoje zlecenia wykonujemy na najwyższym poziomie. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na terenie zewnętrznym w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Tucznawa. Będziesz odpowie

2022-04-26 12:20:47
Zakłady Usługowe
21 dni temu z lento.pl

Pracownik sprzątający mile widziane orzeczenie...

Stabilna firma poszukuje osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu w Dąbrowie Górniczej (sprzątanie biur, warsztatów, pomieszczeń sanitarnych). Lokalizacja: ul. Koksownicza Praca na umowę o pracę lub zlecenie. Oferujemy zatrudnienie na dłuższy o

2022-04-26 11:19:34
Zakłady Usługowe
21 dni temu z lento.pl

Pracownik sprzątający teren budowy

Zakres obowiązków:Sprzątanie terenu budowy. Pracodawca partycypuje w kosztach dojazdu do miejsca pracy. Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza -Tucznawa. Praca w godzinach: 7-15, 14-22. Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstaw

2022-04-06 18:40:52
Zakłady usługowe ezt oddział w sosnowcu
41 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Pracownik sprzątający

Zakład Pracy Chronionej zatrudni Panią z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności na stanowisko pracownika sprzątającego. Praca od zaraz w centrum Katowic w budynku biurowym. Do zakresu obowiązków należy sprzątanie..

2022-01-20 15:17:14
Swarga ochrona spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
117 dni temu z Nuzle
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik sprzątający mile widziane orzeczenie Dąbrowa G
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości