PRACOWNIK SORTOWNI POTRZEBNY OD ZARAZ!

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Praca dla nocnych marków i osób, które lubią pracę w grupie!

LOKALIZACJA: ul. Krzemieniecka, Wrocław

DOJAZD: do firmy jest bardzo dobry transport, jeśli chodzi o komunikację miejską :) Dojedziesz m.in. autobusami linii 119, 107, 136, 144, 319, A oraz tramwajami 14 lub 24.

Szukamy osób zaangażowanych, sumiennych, sprawnych fizycznie i akceptujących nasz system pracy. Uwaga - pamiętaj, że jest to oferta pracy na II i III zmianę, bez zmiany I - musisz to uwzględnić w swojej dyspozycyjności.

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku należeć będzie głównie sortowanie przesyłek zgodnie z wytycznymi w systemie, a także praca z komputerem.

Oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową uprawniającą do urlopu wypoczynkowego oraz zwolnienia lekarskiego. Po okresie próbnym dajemy możliwość przedłużenia współpracy bezpośrednio w strukturach pracodawcy. Zarobki które proponujemy na okresie próbnym: 3100 zł brutto, ale z możliwością podwyższenia stawki po rozpoczęciu zatrudnienia.

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. UWAGA! PONIŻSZE KLAUZULA MUSI SIĘ ZNALEŹĆ W PAŃSTWA CV, ŻEBYŚMY MOGLI JE UWZGLĘDNIĆ W PROCESIE REKRUTACJI!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego [zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997, Dz. U.2016. Nr 922]. INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a); Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom; Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody; Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Aplikuj na stanowisko:
PRACOWNIK SORTOWNI POTRZEBNY OD ZARAZ!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości